державний вищий навчальний заклад

Дрогобицький коледж нафти і газу

м. Дрогобич
вул. Грушевського, 57
(03244)3-89-69
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych

Проект створення лабораторії комп’ютерної візуалізації нафтогазових технологій

ПРОЕКТ НА ЕТАПІ РЕАЛІЗАЦІЇ

 

Назва проекту: Створення лабораторії комп’ютерної візуалізації нафтогазових технологій у ДВНЗ «Дрогобицький коледж нафти і газу».

Тематичний напрям (напрями), якому/ яким відповідає проект: підтримка інноваційних методів освіти та виховання зростаючого покоління, розвиток інклюзивної освіти, створення умов для нарощування інтелектуального потенціалу населення.

Короткий опис проекту: проект передбачає створення нової лабораторії комп’ютерної візуалізації нафтогазових технологій у ДВНЗ «Дрогобицький коледж нафти і газу», що є необхідним для впровадження наявних у навчальному закладі сучасних програмних тренажерів у навчальний процес для підготовки фахівців нафтогазового комплексу України.

Завдання проекту: придбання комп’ютерної техніки та облаштування лабораторії комп’ютерної візуалізації нафтогазових технологій у ДВНЗ «Дрогобицький коледж нафти і газу» для використання у навчальному процесі сучасних інформаційно-комунікативних технологій навчання.

Адреса об’єкта: 82100, Україна, Львівська обл., м. Дрогобич, вул. М. Грушевського, 57.

Телефон/ факс, e-mail: +38 03244 38969, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Автор проекту: Хомош Юрій Степанович, голова циклової комісії «Економіки підприємства та інформаційних технологій» ДВНЗ «Дрогобицький коледж нафти і газу», к.е.н., доцент

Загальний бюджет проекту (станом на 01.01.2019 р.): 337000 грн., у тому числі:

- за рахунок спонсорських коштів - 305300 грн. (91%);

- за рахунок співфінансування (власні кошти) - 31700 грн. (9%).

 

- ЗАВАНТАЖИТИ ПОВНИЙ ОПИС ПРОЕКТУ -