Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

____________________________________________

Drohobych Professional College of Oil and Gas

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych
тел.: +38 0324438969 

приймальна комісія: 
+38 0681245325

Проєкт модернізації конференц-залу Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу

 

Назва проєкту: Модернізація конференц-залу Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу.

Тематичний напрям (напрями), якому/ яким відповідає проєкт: підтримка інноваційних методів освіти та виховання зростаючого покоління, створення умов для нарощування інтелектуального потенціалу населення.

Короткий опис проєкту: проєкт передбачає здійснення заходів з метою модернізації конференц-залу Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу, як багатофункціонального приміщення, яке поєднує в собі можливості проведення презентацій, нарад, конференцій та інших заходів, які потребують відео та звукову підтримку.

Завдання проєкту: придбання та монтаж інвентарю та обладнання для облаштування конференц-зали Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу.

Адреса об’єкта: 82100, Україна, Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Грушевського, 57.

Телефон/ факс, e-mail: +38 03244 38969, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Автори проєкту: Хомош Юрій Степанович, голова циклової комісії економіки підприємства та інформаційних технологій Дрогобицького фахового коледж нафти і газу, к.е.н., доцент.

Загальний бюджет проєкту (станом на 01.05.2020 р.): 362 054,00 грн., у тому числі:

- за рахунок спонсорських коштів - 251 154,00 грн. (69%);

- за рахунок співфінансування (власні кошти) - 110 900,00 грн. (31%).

 

- ЗАВАНТАЖИТИ ОПИС ПРОЄКТУ -

 

 

 

Проєкт створення лабораторії комп’ютерної візуалізації нафтогазових технологій

Висловлюємо щиру подяку за допомогу в реалізації проєкту: меценату коледжу та випускнику гр. 84-Е-2 Руслану Пивовару, керівництву Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Мандзій Л.С. та Гайдуку І.Г., депутатам Львівської обласної ради Чебаненку О.І. та Задорожному М.Л., меценату коледжу Калиновичу В.М. та усім, хто долучився до реалізації цього проєкту.

Звіт про реалізацію проєкту: http://www.dkng.net.ua/pro-koledzh/novyny/990-vidkryttia-suchasnoi-navchalnoi-laboratorii

 

 

Назва проєкту: Створення лабораторії комп’ютерної візуалізації нафтогазових технологій у ДВНЗ «Дрогобицький коледж нафти і газу».

Тематичний напрям (напрями), якому/яким відповідає проєкт: підтримка інноваційних методів освіти та виховання зростаючого покоління, розвиток інклюзивної освіти, створення умов для нарощування інтелектуального потенціалу населення.

Короткий опис проєкту: проект передбачає створення нової лабораторії комп’ютерної візуалізації нафтогазових технологій у ДВНЗ «Дрогобицький коледж нафти і газу», що є необхідним для впровадження наявних у навчальному закладі сучасних програмних тренажерів у навчальний процес для підготовки фахівців нафтогазового комплексу України.

Завдання проєкту: придбання комп’ютерної техніки та облаштування лабораторії комп’ютерної візуалізації нафтогазових технологій у ДВНЗ «Дрогобицький коледж нафти і газу» для використання у навчальному процесі сучасних інформаційно-комунікативних технологій навчання.

Адреса об’єкта: 82100, Україна, Львівська обл., м. Дрогобич, вул. М. Грушевського, 57.

Телефон/ факс, e-mail: +38 03244 38969, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Автор проєкту: Хомош Юрій Степанович, голова циклової комісії «Економіки підприємства та інформаційних технологій» ДВНЗ «Дрогобицький коледж нафти і газу», к.е.н., доцент

Загальний бюджет проєкту (станом на 01.01.2019 р.): 337000 грн., у тому числі:

- за рахунок спонсорських коштів - 305300 грн. (91%);

- за рахунок співфінансування (власні кошти) - 31700 грн. (9%).

 

- ЗАВАНТАЖИТИ ПОВНИЙ ОПИС ПРОЄКТУ -

 

 

 

Проєкт створення центру інтелектуального та творчого розвитку

 

Назва проєкту: Створення центру інтелектуального та творчого розвитку на базі читального залу Державного вищого навчального закладу «Дрогобицький коледж нафти і газу».

Тематичний напрям (напрями), якому/ яким відповідає проєкт: підтримка інноваційних методів освіти та виховання зростаючого покоління, розвиток інклюзивної освіти, створення умов для нарощування інтелектуального потенціалу населення.

Короткий опис проєкту: проєкт передбачає створення на базі читального залу Державного вищого навчального закладу «Дрогобицький коледж нафти і газу» сучасного центру інтелектуального та творчого розвитку молоді. Це сприятиме покращенню матеріально-технічної бази навчального закладу, створить умови для надання сучасних інформаційних послуг бібліотекою коледжу та сприятиме залученню молоді до навчання та саморозвитку.

Завдання проєкту: проведення капітального ремонту приміщення читальної зали бібліотеки Державного вищого навчального закладу «Дрогобицький коледж нафти і газу», придбання відповідного інвентарю та обладнання для облаштування сучасного центру інтелектуального та творчого розвитку.

Адреса об’єкта: 82100, Україна, Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Володимира Великого, 30.

Телефон/ факс, e-mail: +38 03244 38969, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Автори проєкту: Хомош Юрій Степанович, голова циклової комісії економіки підприємства та інформаційних технологій ДВНЗ «Дрогобицький коледж нафти і газу», к.е.н., доцент, Куценко Ірина Володимирівна, адміністратор ЄДЕБО, інженер комп’ютерних систем ДВНЗ «Дрогобицький коледж нафти і газу».

Загальний бюджет проєкту (станом на 01.01.2020 р.): 387 500 грн., у тому числі:

- за рахунок спонсорських коштів - 309 000 грн. (80%);

- за рахунок співфінансування (власні кошти) - 78 500 грн. (20%).

 

- ЗАВАНТАЖИТИ ПОВНИЙ ОПИС ПРОЄКТУ -