20 березня у всьому світі відзначають Міжнародний день щастя – день, покликаний нагадати про важливість позитивних емоцій, добробуту та гармонії в житті кожної людини.
У КЗ ЛОР «Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу» цей день пройшов у теплій, дружній та надихаючій атмосфері. З самого ранку на вході до коледжу представники студентського самоврядування дарували всім охочим яскраві смайлики, створюючи гарний настрій та заряджаючи позитивом на весь день.
Особливою популярністю користувалася фотозона «Smile Zone», де студенти та викладачі із задоволенням робили світлини, зберігаючи приємні миті цього дня.
Також у коледжі було організовано «Дерево щастя», на якому кожен міг залишити свої думки про те, що для нього означає щастя, або написати щирі побажання іншим. Ця ініціатива стала символом єдності, підтримки та доброти.
Протягом дня проводилося відео-інтерв’ю зі студентами, педагогами та адміністрацією, під час якого вони ділилися своїми роздумами про щастя, його значення у житті та способи його досягнення.
Захід підготувала психологічна служба коледжу – Стецюк Людмила Анатоліївна та Гук Назарій Орестович, які подбали про те, щоб цей день залишив у серцях учасників яскраві та теплі спогади.
Свято стало ще одним нагадуванням про те, що щастя – у простих речах: усмішках, добрих словах і підтримці одне одного.