Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

____________________________________________

Drogobych Applied College of Oil and Gas

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych
тел.: +38 0324438969 

приймальна комісія: 
+38 0681245325

Співпраця з виробництвом щодо розвитку ефективної професійної освіти у коледжі

13 червня 2022 року цикловою комісією гірництва організовано та проведено круглий стіл за участю провідних виробничих організацій та установ регіону щодо співробітництва в напрямку ефективного розвитку професійної освіти у Дрогобицькому фаховому коледжі нафти і газу.

На захід були запрошені представник Бурового управління «Укрбургаз», головний інженер Стрийського ВБР Андрій СОВИК та виконавчий директор ТОВ «Бурова компанія «Горизонти» Ігор ГУК, а також викладачі та студенти Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу спеціальності 184 «Гірництво».

Головною метою зустрічі стало обговорення питання співпраці галузевих підприємств із закладом освіти та практичне навчання студентів  коледжу. Було розглянуто  питання активної участі стейкхолдерів в організації навчального процесу.

Представники виробництва ознайомились із освітньо-професійною програмою «Буріння свердловин» для підготовки студентів за освітньо-професійним ступенем фаховий молодший бакалавр, навчальними планами, навчальними програми та іншими навчально-методичними матеріалами. Було акцентовано увагу на те, що для підготовки висококваліфікованих фахівців з буріння свердловин є необхідність використання у навчальному процесі сучасних методик і методів навчання та більш тісна співпраця виробництва та Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу.

 

 

Автор: Андрій Андибур

Опубліковано: 16 червня 2022 р., 17:00