Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

____________________________________________

Drogobych Applied College of Oil and Gas

м. Дрогобич
вул. Грушевського, 57
(03244)3-89-69
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych

А ліс росте і шумить... (оновлено)

У Дрогобицькому коледжі нафти і газу започатковано нову добру традицію. Минулого тижня одна навчальна група студентів Коледжу «десантувалася» до села Орів, де на найвищій горі висадила чотири тисячі саджанців дуба й модрини. Місце під ці насадження вибрали свідомо, позаяк у 1945-1950 рр. там масово хоронили воїнів УПА. Є там і пам’ятний обеліск, а ось «затишку» для нього бракувало. Згодом, коли дерева підростуть, легенький шелест листя нагадуватиме всім, хто молитиметься за упокій душі убієнних, що у цьому житті народ пам’ятає все.

Через день, а було це у четвер, другокурсники спеціальності експлуатації нафтових і газових сховищ порядкували у Нижньогаївському лісництві. Від самого ранку група, озброївшись лопатами, дружньо зайняла місце в автобусі. У зазначену годину на лісовий об’єкт прибули головний лісничий держлісгоспу Василь Кінаш, інженер лісових культур Олександр Романчак, помічник лісничого Юрій Маковецький і досвідчений фахівець лісової галузі Роман Лопушанський. Вони прибули не з порожніми руками, а з саджанцями дуба. Окрім того, лісівники провели інструктаж і короткий методичний курс.

Хлопці і єдина у групі дівчина Люба Сорохан завзято і натхненно приступили до роботи. А щоб саджанці прижилися, то їм у поміч із неба накрапав легенький дощик. Старші переживали, щоб діти не застудилися, але вони не відмовилися від роботи і заліснили півторагектарну площу. А через 20 років опісля вони з гордістю навідаються до лісу, який створили своїми руками, і згадуватимуть ті часи.

Третій виїзд "десанту" Дрогобицького коледжу нафти і газу був здійснений у село Уличне, Дрогобицького району. До посадки дерев долучилися вчителі та учні місцевої школи.   

Володимир ТУРМИС