Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

____________________________________________

Drogobych Applied College of Oil and Gas

e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
skype: dkng_drohobych
тел.:+38 0324438969

приемная комиссия:
+38 0681245325

Започатковано співпрацю з польським навчальними закладом

18 лютого делегація Дрогобицького коледжу нафти і газу, на чолі з в.о. директора Баб'яком Мироном Михайловичем, відвідала польський навчальний заклад в місті Кросно, об’єднання шкіл понадгімназійних №4 "NAFTOWKA". Метою поїздки було започаткування співпраці між навчальними закладами, оскільки саме цей заклад освіти є дуже схожим за освітньою діяльністю, яку провадить Дрогобицький коледж нафти і газу. 

Школа "NAFTOWKA" має 65-річну традицію освіти, засновником якої є Ігнацій Лукасевич – батько польської та світової нафтової промисловості. Відповідно, у даному навчальному закладі здійснюється підготовка за спеціальностями нафтогазовидобувної промисловості, ідентичними спеціальностям, за якими готує своїх фахівців Дрогобицький коледж нафти і газу.

Для української делегації була організована екскурсія навчальним закладом, під час якої демонструвалися спеціалізовані класи та лабораторії, комп’ютерні класи з сучасними мультимедійними технологіями, тренажерний зал, бібліотека, лінгафонний кабінет та інша матеріальна база.

Директор польського навчального закладу Джоанна Кубіт, в процесі обговорення умов майбутньої співпраці, зазначила, що навчальний заклад, який вона представляє, зацікавлений в такій співпраці, оскільки для студентів буде можливість, окрім всього іншого, відвідати з екскурсією місця зародження нафтовидобувної промисловості – місто Борислав.

Сторони дійшли згоди, що першими кроками такої співпраці буде організація обміну групами студентської молоді та педагогічних працівників, спільне проведення та участь у конференціях і семінарах з актуальних проблем розвитку освіти та нафтогазодобувної промисловості. Були обговорені перспективи розвитку партнерських зв’язків між освітніми установами. Зазначимо, що така співпраця сприятиме вивченню іноземних мов та інтенсифікації міжкультурної освіти.