Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

____________________________________________

Drogobych Applied College of Oil and Gas

e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
skype: dkng_drohobych
тел.:+38 0324438969

приемная комиссия:
+38 0681245325

Зведені результати підсумкової атестації

ЗВЕДЕНІ РЕЗУЛЬТАТИ ПІДСУМКОВОЇ АТЕСТАЦІЇ

слухачів підготовчих курсів у 2014 р.

з.п.

Прізвище, ім’я, по батькові

Кількість балів
(укр. мова)

Кількість балів (математика)

Сума балів

Додаткові бали
(при вступі)

Група ПК-1

1.

Бегей Василь Віталійович

9

6

15

0,8

2. 

Бориняк Василь Борисович

4

6

10

0,3

3. 

Власенко Микола Володимирович

9

5

14

0,7

4. 

Голованич Володимир Михайлович

4

2

6

-

5. 

Дрич Роман Васильович

7

9

16

0,9

6. 

Ісайченко Денис Сергійович

6

4

10

0,3

7. 

Костишин Роман Ігорович

10

6

16

0,9

8. 

Котович Іван Богданович

5

7

12

0,5

9. 

Коцович Микола Іванович

8

8

16

0,9

10. 

Кримінський Олег Ігорович

7

5

12

0,5

11. 

Лабай Олег Андрійович

8

4

12

0,5

12. 

Лукавський Олег Юрійович

7

3

10

-

13. 

Малісевич Назар Іванович

4

3

7

-

14. 

Маркович Андрій Романович

10

8

18

1,1

15. 

Мацьків Денис Ростиславович

5

7

12

0,5

16. 

Пак Іван Олегович

7

7

14

0,7

17. 

Попович Руслан Сергійович

7

5

12

0,5

18. 

Припін Вадим Іванович

7

2

9

-

19. 

Пурій Андрій Петрович

4

2

6

-

20. 

Радченко Святослав Віталійович

10

4

14

0,7

21. 

Терлецький Іван Миколайович

6

4

10

0,3

22. 

Терлецький Павло Миколайович

4

3

7

-

23. 

Токар Юрій Олегович

5

2

7

-

24. 

Яворський Мар'ян Ігорович

10

5

15

0,8

Група ПК-2

1.

Бобаля Назарій Васильович

4

5

9

0,2

2. 

Голубко Роман Михайлович

8

8

16

0,9

3. 

Гринь Олег Юрійович

12

6

18

1,0

4. 

Деленко Роман Володимирович

9

6

15

0,8

5. 

Думич Андрій Вікторович

9

8

17

1,0

6. 

Євлампієва Тетяна Олексіївна

10

6

16

0,9

7. 

Жук Андрій Степанович

11

8

19

1,2

8. 

Замраз Ігор Ігорович

10

7

17

1,0

9. 

Ільницька Мар'яна Романівна

10

7

17

1,0

10. 

Киріченко Денис Сергійович

8

7

15

0,8

11. 

Козяк Іван Орестович

8

6

14

0,7

12. 

Корпан Олег Сергійович

8

8

16

0,9

13. 

Костишин Анна Романівна

11

12

23

1,9

14. 

Кулиняк Юліан Ігорович

8

9

17

1,0

15. 

Лещинський Роман Михайлович

9

3

12

-

16. 

Михайлівська Олена Андріївна

6

7

13

0,6

17. 

Оленич Діана Андріївна

8

9

17

1,0

18. 

Олійник Марія Іванівна

9

4

13

0,6

19. 

Пласкач Ростислав Володимирович

10

6

16

0,9

20. 

Пристай Андрій Володимирович

11

8

19

1,2

21. 

Тершак Віталій Михайлович

9

11

20

1,3

22. 

Томчишак Віталій Іванович

9

6

15

0,8

23. 

Цвігун Руслан Ігорович

4

6

10

0,3

24. 

Шимко Святослав Васильович

8

7

15

0,8

Група ПК-3

1.

Баранський Роман Ярославович

6

8

14

0,7

2. 

Березяк Марко Богданович

10

8

18

1,1

3. 

Боднар Богдан Ігорович

10

4

14

0,7

4. 

Бондаренко Тарас Русланович

5

5

10

0,3

5. 

Гамівка Назарій Романович

8

6

14

0,7

6. 

Градик Ігор Володимирович

5

6

11

0,4

7. 

Гуцило Роман Васильович

5

3

8

-

8. 

Дудич Андрій Бенедиктович

10

10

20

1,3

9. 

Зімницький Мар'ян Володимирович

9

8

17

1

10. 

Зубрицький Роман Осипович

7

8

15

0,8

11. 

Жагаляк Мар'ян Миколайович

4

4

8

0,1

12. 

Когут Андрій Русланович

5

9

14

0,7

13. 

Крика Дмитро Романович

6

7

13

0,6

14. 

Левицький Володимир Васильович

8

6

14

0,7

15. 

Лєсков Олександр Вікторович

8

8

16

0,9

16. 

Максимович Ірина Олегівна

11

7

18

1,1

17. 

Павлюх Марко Андрійович

5

2

7

-

18. 

Петрів Олег Васильович

6

9

15

0,8

19. 

Пиляк Тетяна Степанівна

6

6

12

0,5

20. 

Стецівка Володимир  Васильович

9

8

17

1

21. 

Федянович Євген Андрійович

10

9

19

1,2

22. 

Фидишин Павло Юрієвич

7

3

10

-

23. 

Чернецький Роман Віталійович

6

7

13

0,6

24. 

Шуманський Роман Тарасович

6

7

13

0,6

25. 

Яворський Василь Васильович

8

7

15

0,8

Група ПК-4

1.

Березький Ігор Романович

8

4

12

0,5

2. 

Будинкевич Ярослав Любомирович

8

3

11

-

3. 

Ватраль Назарій Іванович

11

6

17

1

4. 

Войтків Андрій Олегович

9

6

15

0,8

5. 

Геремеш Юрій Богданович

11

8

19

1,2

6. 

Герилів Роман Мар'янович

9

7

16

0,9

7. 

Гоцур Олег Романович

9

5

14

0,7

8. 

Дердзяк Станіслав Михайлович

7

2

9

-

9. 

Дякович Володимир Володимирович

8

7

15

0,8

10. 

Капериз Андрій Володимирович

9

6

15

0,8

11. 

Кос Назарій Васильович

9

4

13

0,6

12. 

Лапшин Анатолій Павлович

7

5

12

0,5

13. 

Лесів Віталій Ярославович

7

4

11

0,4

14. 

Матвіїв Марко Юрійович

5

8

13

0,6

15. 

Матвіїв Марта Юріївна

7

5

12

0,5

16. 

Мурмило Руслан Мирославович

9

4

13

0,6

17. 

Хомишин Ростислав Іванович

4

6

10

0,3

18. 

Хомишин Руслан  Іванович

4

4

8

0,1

19. 

Федорак (Вагилевич) Петро Петрович

9

9

18

1,1

20. 

Федишин Андрій Романович

8

4

12

0,5

21. 

Фецяк  Юрій Русланович

5

9

14

0,7

22. 

Шевага Олег Васильович

5

9

14

0,7

 

Примітка: відповідно до правил прийому до ДВНЗ "Дрогобицький коледж нафти і газу" (зі змінами), додаткові бали додаються особам з числа професійно-орієнтованої молоді, які вступають на інженерно-технічні спеціальності (усі окрім "Економіка підприємства" та "Переробка нафти і газу") у випадку здачі підсумкової атестації з кожного предмету на позитивний бал (4 бали і більше).

 

Графік проведення підсумкової атестації

Графік проведення підсумкової атестації

слухачів підготовчих курсів

 

Дата проведення

Дисципліна

Група

Час проведення

Аудиторія

24.05.2014 р.

(субота)

Укр. мова

ПК-1

09:00 год.

305

ПК-2

10:00 год.

305

ПК-3

09:00 год.

308

ПК-4

10:00 год.

308

28.05.2014 р.

(середа)

Математика

ПК-1

16:00 год.

306

ПК-2

16:00 год.

310

ПК-3

16:00 год.

410

ПК-4

16:00 год.

311

 

Методичні матеріали

Група ПК-2

дисципліна - МАТЕМАТИКА
викладач - Шаповаловська Л.О.

 

 
 
 

Розклад занять

У 2016 році заняття на підготовчих курсах проводитимуться за наступним розкладом:

Група   День тижня   Предмет Години Викладачі Примітка
ПК-1 Середа Математика   15:45 - 17:50 (ауд.311)   Петрів Наталя Володимирівна - 5 хвилин перерва 
    Укр.мова 17:55 - 18:55 (ауд.311) Крет Марія Миронівна  
  Субота Укр.мова 10:00 - 11:15 (ауд.311) Крет Марія Миронівна  
    Математика 11:20 - 13:50 (ауд.311) Петрів Наталя Володимирівна  - 5 хвилин перерва
 
ПК-2 Середа Укр.мова 15:45 - 16:45 (ауд.308) Крет Марія Миронівна  
    Математика 16:50 - 18:55 (ауд.308) Шаповаловська Людмила Олександрівна - 5 хвилин перерва
  Субота Математика 10:00 - 12:30 (ауд.308) Шаповаловська Людмила Олександрівна - 5 хвилин перерва
    Укр.мова 12:35 - 13:50 (ауд.308) Крет Марія Миронівна  
 
ПК-3 Середа Укр.мова 15:45 - 16:45 (ауд.306) Підцерковна Ольга Іванівна  
    Математика 16:50 - 18:55 (ауд.306) Федорова Ольга Миколаївна - 5 хвилин перерва
  Субота Математика 10:00 - 12:30 (ауд.306) Федорова Ольга Миколаївна  - 5 хвилин перерва
    Укр.мова 12:35 - 13:50 (ауд.306) Підцерковна Ольга Іванівна  
           
ПК-4 Середа Математика 15:45 - 17:50 (ауд.310) Шаповаловська Валентина Олександрівна - 5 хвилин перерва
    Укр.мова 17:55 - 18:55 (ауд.310) Підцерковна Ольга Іванівна  
  Субота Укр.мова 10:00 - 11:15 (ауд.310) Підцерковна Ольга Іванівна  
    Математика 11:20 - 13:50 (ауд.310) Шаповаловська Валентина Олександрівна - 5 хвилин перерва