Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

____________________________________________

Drogobych Applied College of Oil and Gas

e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
skype: dkng_drohobych
тел.:+38 0324438969

приемная комиссия:
+38 0681245325

Правила прийому (молодший бакалавр, бакалавр)

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ на навчання для здобуття ступеня молодшого бакалавра, бакалавра у Дрогобицькому фаховому коледжі нафти і газу (Державний вищий навчальний заклад «Дрогобицький коледж нафти і газу») в 2021 році.

Додаток 1. Перелік ступенів та спеціальностей, за якими оголошується прийом на навчання, ліцензовані обсяги та нормативні терміни навчання.

Додаток 2. Перелік спеціальностей та вступних випробувань для прийому на навчання на другий (третій) курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра, освітнього ступеня молодшого бакалавра, для здобуття освітнього ступеня бакалавра.

Додаток 3. Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних іспитів) для вступників на основі повної загальної середньої освіти, вагові коефіцієнти для обчислення конкурсного бала.

Додаток 4. Перелік спеціальностей, яким надається особлива підтримка.

Додаток 5. Перелік наказів державних замовників, якими визначаються предметні спеціальності та спеціалізації окремих спеціальностей, за якими здійснюються формування та розміщення державного замовлення.

Додаток 6. Таблиця переведення середнього бала документа про повну загальну середню освіту, обчисленого за 12-бальною шкалою, в шкалу 100-200. 

 

 

 

 

 

Правила прийому (фаховий молодший бакалавр)

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ на навчання для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра у Дрогобицькому фаховому коледжі нафти і газу (Державний вищий навчальний заклад «Дрогобицький коледж нафти і газу») в 2021 році.

Додаток 1. Перелік спеціальностей та освітньо-професійних програм, за якими оголошується прийом на навчання для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра, ліцензовані обсяги та нормативні терміни навчання.

Додаток 2. Перелік вступних іспитів та конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти.

Додаток 3. Таблиця переведення середнього бала документа про повну загальну середню освіту, обчисленого за 12-бальною шкалою, в шкалу 100 - 200.

Додаток 4. Таблиця відповідності результатів підсумкової атестації кількості додаткових балів для слухачів підготовчих курсів, які вступають до Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу (Державний вищий навчальний заклад «Дрогобицький коледж нафти і газу») у 2020 році.