Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

____________________________________________

Drogobych Applied College of Oil and Gas

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych
тел.: +38 0324438969 

приймальна комісія: 
+38 0681245325

Шимко Святослав

 

Шимко Святослав

Група 14-Е-1

Впродовж навчання в коледжі я отримав багато знань, вмінь та відкрив для себе багато нового. Все це завдяки професійним викладачам коледжу. Знання, отримані в коледжі, знадобились мені в процесі навчання в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу та на виробництві, що дало можливість почувати себе більш впевнено.

Під час навчання в коледжі мені запам'яталось відношення викладачів до студентентів, це взаємоповага та розуміння. Всі викладачі дисципліни ведуть на високому професійному рівні, доступно та зрозуміло, а студентське дозвілля проходить цікаво та весело.

Що хотів би сказати тим, хто захоче пов'язати своє майбутнє з нафтогазовою промисловістю: Дрогобицький коледж нафти і газу - це те місце, де Ваші роки навчання будуть проходити цікаво і захоплююче, тут Вас підтримають і зрозуміють, дадуть добрі настанови та поради. Кожна пара в коледжі — це щось нове. Дуже круто, адже за роки навчання ти пізнаєш все більше і більше. Тому, з впевненістю можу сказати, це той навчальний заклад, де я отримав чудову перспективу, в майбутньому спеціальність, це чудовий старт!!!