Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

____________________________________________

Drogobych Applied College of Oil and Gas

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych
тел.: +38 0324438969 

приймальна комісія: 
+38 0681245325

Стрепко Ірина

 

Стрепко Ірина

Група 16-Ек-1

У Дрогобицькому коледжі нафти і газу я навчалася у період 2016-2019 років. За роки навчання здобула знання, які допомагають мені у сьогоденні. Пари у нас завжди проходили  дуже цікаво і ефективно, викладачі намагалися навчити нас чогось нового, вони - майстри своєї справи, які завжди допомагали і старалися поділитися своїм досвідом з нами.

За період навчання у коледжі  постійно проходили різноманітні тренінги та конференції, конкурси, на яких ми мали змогу поспілкуватися з дуже розумними і досвідченими людьми в різних сферах діяльності. 

Життя в ДКНГ - це не тільки навчання, а й концерти, різні спортивні змагання (футбол, настільний теніс), конкурси «Міс коледж», КВК, дискотеки з нагоди свят. Існує приказка: «Не жив у гуртожитку – не бачив студентського життя», але це не про мене. Період життя в гуртожитку – це щось особливе. Для мене це місце, де я круто проводила час спільно з друзями, зустріла безліч цікавих людей.

Отримані знання у коледжі допомогли мені вступити та успішно закінчити Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.  Зараз продовжую навчання у Львівській політехніці на магістерському рівні по спеціальності «Економіка». Здобуті знання також неабияк допомагають у професійній діяльності. Жодної секунди не шкодую, що у 2016 році вступила саме сюди. Студентські роки у цьому закладі стали найкращим періодом у житті.