Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

____________________________________________

Drogobych Applied College of Oil and Gas

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych
тел.: +38 0324438969 

приймальна комісія: 
+38 0681245325

Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Екологія та охорона довкілля у контексті сталого розвитку: сучасний стан і перспективи на майбутнє»

19-20 травня студенти та викладачі коледжу прийняли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Екологія та охорона довкілля у контексті сталого розвитку: сучасний стан і перспективи на майбутнє», присвяченій 165-річчю заснування Львівського національного аграрного університету.

Метою конференції було обговорення проблем і проведених досліджень сучасного стану природних екосистем, раціональне використання земель, проблем економіки довкілля та збалансованого природокористування. Наші студенти впровадили знання нафтогазової галузі в сфері діяльності екології і активно долучилися до дослідження і обговорення певних тематик:

  1. Ланова Марія (гр.18-Р-1) «Проблеми розвитку карсту Стебницько-Трускавецького регіону»
  2. Вовків Владислав  (гр.19-Тр-1), Малик Тетяна (гр.17-Тр-1) «Охорона навколишнього середовища в нафтогазовій  промисловості:  від минулого до сьогодення»
  3. Явірський Роман (гр.18-Е-1), Багрій Назарій (гр.19-Е-1) «Раціональне природокористування та збереження довкілля  в умовах  діяльності  нафтопромислового комплексу»

Керівництво науковими роботами здійснювали викладачі Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу: викладач-методист геологічних дисциплін  Рубаха Лілія Богданівна, викладач-методист Ковба Галина Іванівна, викладач загальнотехнічних дисциплін, к.пед.н. Малик Леся Богданівна, викладач спецдисциплін Даниляк Тетяна Василівна.

 

Автор: Даниляк Т.В.

Опубліковано: 25 травня 2021 р., 12:30