Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

____________________________________________

Drogobych Applied College of Oil and Gas

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych
тел.: +38 0324438969 

приймальна комісія: 
+38 0681245325

«ПроХолод»

 

Представники комісії автомобільного транспорту та енергетичного машинобудування та дирекція коледжу прийняли участь в роботі триденної конференції «ПроХолод. Розвиток холодильної галузі в Україні та ознайомлення з технологіями і обладнання для промислових холодильних систем»,  яка проходила 18-20 травня 2021 р. у рамках 23-ї Міжнародної виставки енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціонування, промислового холоду, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехники та басейнів "Аква-Терм Київ".

Впродовж двох днів, згідно програми конференції, відомі виробники обладнання і технологій, такі як: Данфосс, Бітцер, Карел та інші компанії галузі презентували свої енергоефективні та інноваційні рішення.

Третій день конференції відбувся у формі «круглого столу» з роботодавцями та закладами освіти, що готують фахівців для  холодильної галузі,  під час якого було обговорено ряд питань зі співпраці.

Велика подяка усім, хто причетний до організації цього заходу, в тому числі, Голові Правління ГС "Холодильна асоціація України" Сергію Анашкіну за запрошення та проведену роботу.

 

Автор: Баран В.В.

Опубліковано: 26 травня 2021 р., 12:00