Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

____________________________________________

Drogobych Applied College of Oil and Gas

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych
тел.: +38 0324438969 

приймальна комісія: 
+38 0681245325

«Пристібайся – не жахайся!»

З 17 по 24 травня у Дрогобицькому фаховому коледжі нафти і газу було проведено «Тиждень безпеки дорожнього руху». На підставі листа Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації щодо проведення тижня безпеки дорожнього руху, у навчальному закладі  керівниками груп  проведено роз‘яснювальну роботу зі студентами з питань попередження дорожньо-транспортного травматизму. Також, 21 травня у коледжі проведений єдиний національний урок «Будь помітним на дорозі».

24 травня, в рамках тижня «Безпеки дорожнього руху», спільно з відділом зв‘язків з громадськістю управління патрульної поліції м. Львова та Консультативною місією Європейського союзу EUAM Ukraine реалізовано інформаційний захід «Пристібайся – не жахайся» з пропагування безпеки на автомобільному транспорті та автодорогах. Інспектори провели тренінг на стимуляторі зіткнення щодо використання при водінні автомобілів пасків безпеки, дитячих крісел  та не допущення водіння автомобілів в нетверезому  стані і під дією наркотичних речовин.

Відділ зв‘язків з громадськістю працює з навчальними закладами області та міста Дрогобича вже не перший  рік. Таким чином, напрацьовується довіра студентів до правоохоронних органів.

Адміністрація коледжу, студенти та представники циклової комісії автомобільного транспорту та енергетичного машинобудування висловлює подяку керівнику відділу зв‘язків з громадськістю управління патрульної поліції м. Львова  Капись Тетяні Вікторівні та Консультативній місії Європейського союзу EUAM Ukraine за проведений захід.

 

Автор: Малик В.Я.

Опубліковано: 26 травня 2021 р., 13:25