Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

____________________________________________

Drogobych Applied College of Oil and Gas

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych
тел.: +38 0324438969 

приймальна комісія: 
+38 0681245325

Методичне об`єднання викладачів дисциплін технологічної підготовки виробництва

 

19 травня на базі Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу відбулось методичне об`єднання викладачів дисциплін технологічної підготовки виробництва (взаємозамінності, стандартизації та якості, технічних вимірювань та технологічних та виробничих процесів галузей).

Відповідальною особою за організацію методичного об`єднання на базі коледжу призначено викладача комісії автомобільного транспорту та енергетичного машинобудування Галину Яців.

Голова методичного об`єднання Уляна Маланюк (Львівський фаховий коледж харчової і переробної промисловості НУХТ) доповіла про підсумки роботи методоб`єднання та ознайомила присутніх з планом роботи на наступний рік.  

З вітальним словом до учасників засідання виступив директор Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу – доцент, кандидат технічних наук Мирон Баб’як. Викладачів навчальних закладів ознайомлено з матеріально-технічною базою Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу та продемонстровано  відео-презентацію навчального закладу.

Під час методично об`єднання, учасники засідання мали змогу обмінятись досвідом щодо викладання дисциплін технологічної підготовки виробництва та презентувати цікаві доповіді, у яких порушувались важливі питання підвищення мотивації студентів до вивчення спецдисциплін. Також, на  засіданні було представлено інформаційно-методичну панораму (огляд новинок науково-методичної літератури) з дисциплін технологічної підготовки виробництва.

 

Автор: Інформаційно-комп`ютерний центр

Опубліковано: 28 травня 2021 р., 11:15