Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

____________________________________________

Drogobych Applied College of Oil and Gas

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych
тел.: +38 0324438969 

приймальна комісія: 
+38 0681245325

VІІІ Міжнародна нафтогазова конференція Ньюфолк НКЦ «Колтюбінг. ГРП. Бурові сервіси. Геологія та геофізика»

27-28 травня делегація Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу, на чолі з директором коледжу Мироном Баб`яком, завідувачем бурового відділення Андрієм Андибуром та викладачами Марією Шимко, Юрієм Хомошем і Тетяною Даниляк прийняли участь у VІІІ Міжнародній нафтогазовій конференції Ньюфолк НКЦ «Колтюбінг. ГРП. Бурові сервіси. Геологія та геофізика».

Представники коледжу є постійними учасниками конференцій, які проводить нафтогазовий консультаційний центр «Ньюфолк». І цього разу делегацію нашого навчального закладу радо зустріли генеральний директор НЬЮФОЛК НКЦ Андрій Закревський та технічний редактор у НЬЮФОЛК НКЦ Любомир Сагаль.

Львівський Будинок вчених у своїх стінах зібрав спеціалістів нафтогазової галузі та професіоналів високого рівня, які поділились своїми практичними навиками у вирішенні виробничих завдань. У конференції прийняло участь понад 250 представників вітчизняних та іноземних компаній нафтогазового ринку. Доповіді учасників були поділені на спеціалізовані секції, що дало можливість учасникам конференції вибрати для себе найбільш актуальну та цікаву тему для обговорення. Жваві дискусії у кулуарах, професіоналізм та дружня атмосфера сприяли підтриманню існуючих та налагодженню нових взаємозв’язків. 

Дирекція Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу висловлює щиру подяку генеральному директору НЬЮФОЛК НКЦ Андрію Закревському та технічному редактору НЬЮФОЛК НКЦ Любомиру Сагалю за можливість прийняти участь в VІІІ Міжнародній нафтогазовій конференції Ньюфолк НКЦ «Колтюбінг. ГРП. Бурові сервіси. Геологія та геофізика».

 

Автор: Андибур А.П.

Опубліковано: 01 червня 2021 р., 15:20