Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

____________________________________________

Drogobych Applied College of Oil and Gas

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych
тел.: +38 0324438969 

приймальна комісія: 
+38 0681245325

«Нафтова колиска Європи: забута історія Польщі і України»

15 вересня в м. Борислав відбувся тренінг для осіб, які займаються вивченням, збереженням та промоцією культурної спадщини Бориславського нафтопромислу, в рамках проєкту «Нафтова колиска Європи: забута історія Польщі і України» за програмою транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.

Тренінг відвідали представники Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу – завідувач бурового відділення Андрій Андибур та заступник директора з міжнародної співпраці і наукової роботи Володимир Малик.

Захід відкривали вітальними словами до гостей та учасників голова міської ради Борислава Ігор Яворський, війт Гміни Санок Анна Галас та завідувач відділу економіки Бориславської міської ради, автор проєкту Лев Попель.

Плідні результати проєкту зі сторони України представила координатор проєкту Альбертина Бучинська та представник польської сторони Конрад Бялас.

Багато світлин, велика кількість інформації, історичні нариси та фактичний матеріал був представлений доктором історичних наук, автором монографії «Львівський Манчестер і Галицька Каліфорнія: соціально-економічна діяльність українців Галичини (20-30 роки ХХ ст)» Оксаною Пасіцькою.

Багатогранна робота була проведена експертами проєкту. Учасники заходу мали можливість оглянути фотовиставку світлин давнього нафтового Борислава, ознайомитись із процедурою збору та каталогізацією індустріальних пам’яток міста Борислава. Експерти акцентували увагу на ролі фотомистецтва у збереженні історичної пам’яті найбільшого нафтового родовища ХХ століття та рекреаційно-туристичного потенціалу нафтового Борислава.

Під час заходу Володимир Малик та Анна Галас провели плідну дискусію про можливість співпраці в рамках міжнародного співтовариства між Дрогобицьким фаховим коледжем нафти і газу та освітніми закладами Польщі.

Автор монографії Оксана Пасіцька подарувала для студентів коледжу примірник своєї авторської роботи.

Адміністрація Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу висловлює слова подяки організаторам тренінгу за можливість прийняти у ньому участь.

 

Автор: Андибур А.П.

Опубліковано: 16 вересня 2021 р., 14:00