Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

____________________________________________

Drogobych Applied College of Oil and Gas

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych
тел.: +38 0324438969 

приймальна комісія: 
+38 0681245325

НЬЮФОЛК НКЦ "Буріння. Інтенсифікація. Екологія та охорона праці"


19 жовтня 2021 року в м. Київ проходила VI Київська конференція НЬЮФОЛК НКЦ по сучасним методам буріння і збільшення видобутку нафти і газу "Буріння. Інтенсифікація. Екологія та охорона праці" в рамках VI спеціалізованої міжнародної виставки «НАФТОГАЗЕКСПО-2021».

На запрошення організаторів конференцію відвідали завідувач бурого відділення Андрій Андибур та голова циклової комісії нафтогазової інженерії та технології Марія Шимко. Презентувати коледж на міжнародній виставці зголосились викладачі коледжу Тетяна Даниляк та Василь Федик. На конференції, в дружній атмосфері, зустрілись представники науки, освіти та виробництва. Доповіді були цікаві та змістовні. Піднімались питання нафтогазової стратегії та перехід на безпечні та енергозберігаючі технології розвитку ресурсної бази і модернізації нафтогазових компаній, а також актуальні питання бурових сервісів та вплив на екологію.

Виставковий центр під своїм дахом зібрав величезну кількість компаній, які представляли різні напрямки господарства. Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу був належно представлений завдяки командній і злагодженій роботі відповідальних  представників.

Велика подяка організаторам VI Київської конференції, компанії Ньюфолк НКЦ, за можливість в ній взяти участь, а також подяка керуючим міжнародного виставкового центру за можливість представляти наш коледж на міжнародній виставці «НАФТОГАЗЕКСПО-2021».

 

 

Автор: Андибур А.П.

Опубліковано: 25 жовтня 2021 р., 11:10