Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

____________________________________________

Drogobych Applied College of Oil and Gas

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych
тел.: +38 0324438969 

приймальна комісія: 
+38 0681245325

Працюватимемо спільно на енергетичне благо країни!

08 квітня делегація Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу у складі директора Юрія Хомоша та заступника директора з навчальної роботи Марії Шимко відвідали Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу. Метою візиту стало обговорення подальшої співпраці освітніх закладів.

В рамках робочої зустрічі розглядались питання наукової, навчальної, інноваційної, спортивно-масової діяльності, а також позиції щодо обміну досвідом та новітніми сучасними технологіями, розширення та поглиблення знань в різних сферах освітньої діяльності навчальних закладів.

За результатами зустрічі досягнуто домовленостей щодо активізації співробітництва та укладений Договір, який скріпили своїми підписами ректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Євстахій Крижанівський та директор Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу Юрій Хомош. Відповідно до Угоди сторони спрямують свої зусилля на проведення та реалізацію результатів виконання державних, національних та міжнародних проєктів, на науково-технічне та інформаційне сприяння щодо забезпечення їх реалізації та комплексне вирішення задач.

Сподіваємось на подальшу успішну та плідну співпрацю між навчальними закладами!

 

 

Автор: Інформаційно-комп`ютерний центр

Опубліковано: 11 квітня 2022 р., 16:20