Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

____________________________________________

Drogobych Applied College of Oil and Gas

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych
тел.: +38 0324438969 

приймальна комісія: 
+38 0681245325

В рамках співпраці ПрАТ «Львівобленерго» з навчальними закладами

 

З метою налагодження співпраці, 14 квітня відбулась перша робоча зустріч директора Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу Юрія Хомоша з представником компанії ПрАТ «Львівобленерго» Оксаною Подорящою, яка привітала Юрія Степановича з призначенням на відповідальну посаду директора та побажала незгасимого оптимізму, вагомих досягнень та здобутків у роботі.

Оксана Іванівна відмітила, що між компанією ПрАТ «Львівобленерго» та Дрогобицьким фаховим коледжем нафти і газу завжди існували хороші партнерські відносини та плідна співпраця, яка постійно розвивалась і набувала нових форм та змісту. У своїй діяльності ПрАТ «Львівобленерго» реалізовує доброчинні програми, надаючи підтримку культурі, спорту та освіті. Особливо важливим для компанії є розуміння, що її успіх та майбутнє залежить від рівня підготовки молодих спеціалістів, які приходять на роботу після завершення навчання.

Під час зустрічі були обговорені питання співробітництва між навчальним закладом та підприємством щодо підтримки перспективних, грамотних, цілеспрямованих студентів, які матимуть можливість після завершення навчання стати кваліфікованим працівником ПрАТ «Львівобленерго». З метою продуктивної співпраці в напрямку покращення якості підготовки кваліфікованих робітників, для навчального закладу була запропонована програма, яка включала ряд заходів, спрямованих на закріплення теоретичних знань студентів та їх практичного застосування на виробництві, виявленні найбільш успішних та орієнтованих на працевлаштування випускників.  

На завершення зустрічі сторони домовились працювати на забезпечення сталого розвитку електроенергетичної галузі регіону та України загалом!


Інформаційно-комп'ютерний центр

Опубліковано: 15 квітня 2022 р., 15:30