Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

____________________________________________

Drogobych Applied College of Oil and Gas

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych
тел.: +38 0324438969 

приймальна комісія: 
+38 0681245325

Засідання наглядової ради коледжу: проєкти та ухвали

01 червня у Дрогобицькому фаховому коледжі нафти і газу відбулось засідання наглядової ради.

Головними питаннями засідання були: затвердження Стратегії розвитку Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу на 2022-2027 роки та зміна організаційної структури закладу.

На засіданні  виступив голова наглядової ради Володимир КАЛИНОВИЧ  та поінформував присутніх про необхідність розгляду питання затвердження Стратегії розвитку Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу, яку представив для обговорення директор навчального закладу Юрій ХОМОШ.

Стратегія розвитку Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу на 2022-2027 роки розроблена у відповідності до Закону України “Про освіту”, Закону України “Про вищу освіту”, Закону України “Про фахову передвищу освіту”, Закону України “Про професійну (професійно-технічну) освіту”, Національної рамки кваліфікацій, Державних стандартів вищої та фахової передвищої освіти, Статуту Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу. Враховуючи динамічні зміни у світі, Стратегія розвитку Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу буде оновлюватись у межах встановлених орієнтирів та напрямів, через особистісний розвиток, варіативність й відкритість освітньої системи закладу через модернізацію чинників, які впливають на якість освітнього процесу, змісту освіти, форм і методів навчання й виховання, внутрішнього та зовнішнього моніторингів якості знань здобувачів освіти, якості надання педагогами освітніх послуг та прийнятті управлінських рішень. У ній максимально враховані потреби учасників освітнього процесу. Основними результатами Стратегії розвитку будуть удосконалення й модернізація сучасного освітнього середовища закладу, системні позитивні зміни, підвищення якості надання освітніх послуг. Стратегія розвитку закладу дасть можливість виробити пріоритетні напрями діяльності коледжу для досягнення стабільних позицій на ринку освітніх послуг.

Другим питанням засідання було погодження зміни організаційної структури Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу. Юрій Степанович ознайомив членів наглядової ради із проєктом організаційної структури навчального закладу та наголосив на необхідності внесення відповідних змін до неї. Директор звернув увагу, що у зв’язку із воєнним станом в Україні зміна організаційної структури не передбачає скорочення персоналу, не змінює загальну кількість штатних одиниць та розроблена у відповідності до усіх нормативно-законодавчих актів, які регламентують діяльність Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу.

На засіданні одноголосно було прийняте рішення ухвалити Стратегію розвитку Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу на 2022-2027 роки та погодити    внесення    змін    в    організаційну   структуру навчального закладу.

 

 

 

 

Автор: Інформаційно-комп`ютеринй центр

Опубліковано: 05 червня 2022 р., 20:00