Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

____________________________________________

Drogobych Applied College of Oil and Gas

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych
тел.: +38 0324438969 

приймальна комісія: 
+38 0681245325

IV Всеукраїнський педагогічний конгрес

15-16 жовтня у Львові відбувся IV Всеукраїнський педагогічний конгрес «Реформування освітньої системи в Україні в контексті європейської інтеграції». Урочисте відкриття конгресу розпочалося 15 жовтня у палаці учнівської молоді ім. Є. Петрушевича. Участь у конгресі брали представники Комітету з питань освіти і науки Верховної Ради України, керівники відділів МОН України, департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації та педагогічні працівники навчальних закладів України.

У контексті вирішення проблем реформування освітньої системи в Україні відбулося обговорення проектів, зокрема: пропозиції до проекту Закону України «Про освіту»; пропозиції до проекту Закону України «Про професійну освіту»; Концепція національного виховання учнівської та студентської молоді; Положення про профільне навчання учнів загальноосвітніх навчальних закладів України; Положення про освітньо-культурний округ; Положення про організацію державної атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання випускників загальноосвітніх середніх навчальних закладів і зарахування їх до вищих навчальних закладів України та інші.

Державний вищий навчальний заклад «Дрогобицький коледж нафти і газу» на даному конгресі представляла делегація на чолі із в.о. директора коледжу Мироном Михайловичом Баб’яком, озвучивши проблему формування освітнього кластеру як інноваційного проекту територіального державно-громадського управління освітніми системами.