Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

____________________________________________

Drogobych Applied College of Oil and Gas

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych
тел.: +38 0324438969 

приймальна комісія: 
+38 0681245325

Нові спортивні досягнення

В черговий раз студенти Дрогобицького коледжу нафти і газу підтверджують свій високий рівень фізичної підготовки. Так, днями команда Дрогобицького коледжу нафти і газу взяла участь в обласних змаганнях з настільного тенісу серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. За результатами змагань, наша команда посіла третє місце, за що була нагороджена грамотою від Львівського обласного управління Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Інша група спортсменів навчального закладу взяла участь у відкритому кубку Філії м. Дрогобич Національного університету «Львівська політехніка» з мініфутболу серед освітніх закладів. Коледж нафти і газу представляли одразу дві команди ДНТ-1 (Бучковський Н., Мелешко І., Сидор І., Якубів П., Сусяк Н., Томуняк І., Штука Р.) та ДНТ-2 (Рурич Р., Бицко О., Юрків Я., Рошко В., Драч Я., Мажак Ю., Гамків М.). Обидві команди посіли призові місця, друге та третє відповідно, за що були нагороджені грамотами від Голови оргкомітету, представника Філії м. Дрогобич НУ «Львівська політехніка» - Гаврана Володимира Ярославовича. Студента Рурича Романа було відзначено, як найкращого воротаря турніру.

18 грудня Дрогобицький професійний політехнічний ліцей та Дрогобицька міська організація ФСТ «Спартак» організували відкриту спартакіаду присвячену пам’яті викладача фізичного виховання Станіслава Тарасюка. Команда Дрогобицького коледжу нафти і газу, взявши участь у цьому спортивному заході, виборола перше призове місце з армрестлінгу та друге загальнокомандне.

Отож, бажаємо нашим спортсменам подальших спортивних здобутків!