Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

____________________________________________

Drogobych Applied College of Oil and Gas

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych
тел.: +38 0324438969 

приймальна комісія: 
+38 0681245325

Підведення підсумків 2013-го року

Звісно, напередодні Нового року, кожен із нас задумується над тим, що він досягнув у цьому році, який минає, які здобутки, успіхи та досягнення приніс для нас цей рік. Такі запитання ставить собі керівництво і колектив Дрогобицького коледжу нафти і газу.

Зокрема, на Раді педагогічного колективу 27 грудня 2013 року, були озвучені та обговорені питання про результати навчально-виховної діяльності 2013-го року. Лунали подяки від керівника навчального закладу, в.о. директора Баб'яка Мирона Михайловича, в адресу тих працівників, які своєю працею принесли значні досягнення та здобутки для навчального закладу. З метою стимулювання досягнення високих результатів праці, адміністрацією навчального закладу прийнято рішення про преміювання таких працівників.

З нагоди завершення першого семестру поточного навчального року, за відмінну та добру успішність, активну участь в художній самодіяльності, спортивно-масовій роботі, адміністрацією прийнято рішення про преміювання студентів коледжу. Премії отримали такі студенти:

Механіко-експлуатаційне відділення

Група 13-Е-1: Годованець П.П.; Дзюбан В.І.; Дзядик О.Р.; Журавчак Н.О.; Іванчук Ю.А.; Іваськів М.М.; Котович Ю.Б.; Лихий В.В.; Мельник Д.А.; Сорохман О.М.; Стецик Ю.Р.; Шатух В.А.; Шиян М.М.; Шоп’як С.І..

Група 13-М-1: Бегей О.М.; Білик Н.Д.; Гегельський В.В.; Гораль Н.А.; Демпняк В.Р.; Довгень О.Л.; Кеш А.І.; Кожин І.М.; Королік М.А.; Косар Я.М.; Кухтій І.Є.; Луцик Р.Ю.; Макаров В.І.; Мусевич І.В.; Откаленко Н.І.; Павлюх Р.І.; Тарнавський Н.Р.; Хомишак Р.Ю.; Лозовий А.В..

Група 13-Тр-1: Бобик П.П.; Вайда Р.А.; Гриб Ю.А.; Ільєнков А.С.; Кальмук М.Я.; Кірч І.Р.; Лозинський Т.М.; Лужецький В.М.; Луців О.А.; Пасемко В.Ю.; Попель В.І.; Стецишин Т.Б.; Ханас М.І.; Чарнош Р.-Д.А.; Чурак О.Р..

Група 12-М-1: Андрійчик А.І.; Зелінко Т.М.; Боян Н.В.; Добромільський Р.В.; Кітраль В.М.; Кухар С.Р.; Матвіїшин І.М.; Садовий В.О.; Семенчук А.Р.; Смакула Р.В.; Стеців Р.О.; Струналь М.А.; Третяк О.М.; Шуригайло В.М.; Явір Ю.В.; Носков В.Я.; Лучка Д.М.; Карпин М.В.; Бучковський Н.С.; Дудяк А.М..

Група 12-Е-1: Бабюк А.В.; Журавчак В.Ю.; Зінько Ю.В.; Ликун В.Р.; Марецький В.Ю.; Михайлишин Б.І.; Пиляк Т.С.; Салдан С.Р.; Сенчак А.І.; Тичковський Р.В.; Хомин Д.І.; Костюк М.Ю.; Огерук М.Я.; Дрич В.В.; Якубів П.Я.; Томуняк С.В..

Група 12-Тр-1: Бирак І.М.; Гадяк Р.І.; Гудима С.С.; Кміть О.Б.; Ковалів П.В.; Купцевич С.І.; Курилишин В.В.; Лазарів А.Т.; Мельник В.М.; Моцяк В.В.; Пак Р.О.; Подоба А.В.; Сакаль О.А.; Семків В.І.; Хлопецький М.А.; Шпачинський Ю.В.; Сорохан Л.Д.; Гончарук С.В.; Сакаль А.М..

Група 11-М-1: Блажків Т.Б.; Галів В.Й.; Гладьо В.М.; Гриньків Ю.Т.; Зрайло А.І.; Лешко М.В.; Пак Н.І.; Радович О.І.; Шимків Я.Р.; Янош О.А.; Грушаник Р.Я.; Нагірний Б.І..

Група 11-Е-1: Бавус І.І.; Бегар І.Р.; Бистрицький М.М.; Васютик В.В.; Витрикуш С.І.; Вовків Н.Ю.; Лісіцин Д.О.; Марунчак В.Д.; Мушка А.М.; Паньків Т.Р.; Пігур В.Р.; Сеняк С.Є.; Фоменко Т.С.; Мажак Ю.З..

Група 11-Тр-1: Баб’як П.О.; Винярчук Н.Р.; Вишньовський В.І.; Галелюка О.Р.; Дутчин В.З.;  Іваник Ю.О.; Кіт О.З.; Костишин А.Р.; Лучка Р.Д.; Марич Б.М.; Мартинів І.М.; Михальчак М.І.; Мороз В.Я.; Сивоус М.В.; Ушій М.В.; Цабак Л.С.; Ялоха Х.Л.; Середяк А.Т..

Група 10-Е-1: Бортник Т.В.; Галушка В.Р.; Гіщак П.В.; Гугняк Р.В.; Дзудзило В.В.; Дрогобицький Ю.І.; Зварич В.Я.; Зелінський В.В.; Косюта Р.М.; Мушинський Ю.В.; Олексій А.І.; Паращак Р.Р.; Петрів І.В.; Смола Я.Т.; Стойка А.І.; Шемеляк І.Б..

Група 10-М-1: Будзар М.І.; Данилів М.Р.; Заремба М.В.; Кость М.І.; Кухар Ю.В.; Мазур Р.І.; Мельничин В.Т.; Пухта М.В.; Шаповаловський А.О..

Група 10-Тр-1: Беговіч Е.Е.; Бирак Д.В.; Дуб М.М.; Дубик М.М.; Кулик П.І.; Михайлевич Р.Т.; Сас М.Й.; Фігура Т.П.; Фтомин Р.А.; Худзей В.М.; Шуй Ю.В.; Татарський В.Я.; Гудзан О.Р.; Іжевський В.М.; Середяк А.В.; Сакаль Д.М..

Геолого-бурове відділення

Група 13-Б-1: Марків М.М.; Бойко В.М.; Кориневич М.В.; Надич І.М.; Рогацький М.В.; Болюк Р.І.; Куціль О.М.; Вихренко І.Р.; Осташ Ю.Б.; Кошіль І.В.; Мисько М.С.; Глушко М.П.; Галів В.Д.; Бряник С.А..

Група 13-Б-2: Козар О.І.; Сарновський О.О.; Семкович Н.Б.; Созанський М.В.; Шкірляк Р.І.; Петриній В.Б.; Гарбіч Ю.М.; Горуцький В.С.; Гуцуляк С.В.; Гоцанюк І.М.; Клюс В.В.; Ковальчук І.Ю.; Сікора А.Т.; Клюс В.В.; Фургалець Ю.В.; Василишин Б.М.; Данилевич В.Я..

Група 13-Р-1: Белецький М.В.; Гашук М.І.; Гіщак Я.О.; Гудима В.М.; Дубик М.О.; Зубик А.М.; Кунка Я.М.; Пип’як С.В.; Процько Р.І.; Раковецький М.О.; Ридзанич Т.О.; Василевич Р.А..

Група 12-Б-1: Боднар І.М.; Качмарчик І.З.; Гівчак А.О.; Черник А.М.; Мацькович А.М.; Скалич В.М.; Саковський Ю.О.; Фундеряка М.В.; Андрішак Р.Т.; Ребенчак Р.Б.; Дронів І.В.; Бегей М.М.; Стрелков Р.Ю.; Драч Я.І.; Кулинич О.С.; Титикайло В.Ю.; Вуйцик М.М..

Група 12-Б-2: Писанчин М.Т.; Качурин С.Б.; Крупа А.А.; Мись М.І.; Височанський М.В.; Черчович М.Я.; Варварук М.Р.; Савшак М.І.; Германчук М.М.; Коцович Ю.І.; Голов’як М.М.; Пігур О.І.; Юськів М.С.; Грушаник А.В.; Кобільник В.І..

Група 12-Р-1: Абдулаєв В.І.; Бутрій І.Д.; Цюба П.П.; Костишин С.М.; Коцан В.Б.; Гнат С.М.; Урбан В.А.; Петегирич О.Р.; Федько І.А.; Кунцьо Л.П.; Микиташ Ю.В.; Савчак В.С.; Клюс С.Я.; Босак М.О.; Дульнявка В.О.; Летнянчин О.Г..

Група 11-Б-1: Кондратів Н.Б.; Яєчник О.В.; Шкикавий М.В.; Домбік Т.І.; Щуцький В.І.; Гавран А.С.; Мельник Є.І.; Платко О.В.; Петриків М.Р.; Гоцинець О.В.; Арендач В.В.; Берник Є.А.; Гвоздецький М.М.; Петришак О.А.; Рурич Р.В.; Тимочко В.Я.; Чиж Н.В.; Гук Вол.І.; Гук Вас. І.; Ониськів Я.Р.; Огар О.Р.; Кос І..

Група 11-Б-2: Марич В.С.; Грабар В.П.; Копищинський Ю.В.; Кузів П.П.; Карпінський В.Й.; Лобський М.В.; Радяк Я.М.; Пузич М.І.; Занкович Б.О.; Федько М.А.; Стецюк Ром.М.; Буцяк Ю.Р.; Грущак Р.І.; Шпильчак А.М.; Стецюк Рус.М.; Рошко В.В..

Група 11-Р-1: Бенів Я.І.; Борута В.І.; Габак Б.В.; Маник І.Т.; Панасенко А.І.; Семкович М.І.; Паращич І.В.; Венгер А.Р.; Козанчин М.І.; Шутко І.Ю.; Хайнус Р.І.; Дідух А.І..

Група 10-Б-1: Халус Д.В.; Семкович В.Б.; Гаврилів М.Б.; Дригинич А.В.; Михайльонко В.М.; Федоран О.В.; Шахов Р.Б.; Приймак В.О.; Демянчук Ю.О.; Костира О.В.; Козар І.І.  ; Бельський В.М.; Деніккевич С.Р.; Стисло І.О.; Войтович Я.Б.; Отчич Ю.І.; Нанівський Ю.М.; Колодніцький Д..

Група 10-Б-2: Слюсар А.-Ж.В.; Ткач Д.В.; Скиба Т.І.; Копач П.П.; Летнянчин М.М.; Вінтонів Р.В.; Ленько І.Б.; Цьомко І.В.; Абрам О.Б.; Бицко О.М.; Нагірнич В.Р.; Б ілокур Б.М.; Бицко Н.М..

Група 10-Р-1: Дурда Л.Р.; Кірдяк Н.М.; Угриновський Р.М.; Дадак І.В.; Куцопей А.Я.; Сенів З.Ю.; Антощук Г.Я.; Антоник О.В.; Кічура А.С.; Дудурич М.В.; Добрянський М.І.; Рудницький Ю.І.; Крук Р.К..

Відділення технології, автоматизації та економіки

Група 13-Ек-1: Витрикуш В.І.; Делінкевич Х.Є.; Копач Х.А.; Кутельмах А.Б.; Олексишин Г.Т.; Паращич М.М.; Пастернак Н.М.; Сівак О.-З.М.; Ульмер Д.Р.; Шеремета Д.О..

Група 13-Т-1: Грицик М.Г; Гусак П.П.; Думальський В.П.; Качмар Н.М.; Козак С.-Р.Р.; Куриляк В.В.; Марцишин А.Р.; Матвіїшин Х.З.; Петренко В.В.; Петречко Р.П.; Пузич О.І.; Романчук С.А.; Штука Р.В.; Яцків Р.А..

Група 13-А-1: Богданович І.М.; Гнатків Р.В.; Козловський С.Я.; Курч В.І.; Маланко М.І.; Навроцький Т.Р.; Новицький В.В.; Павловський Р.-В.М.; Петраш В.О.; Попадинець Ю.Б.; Стецко С.А.; Стецко Ю.І.; Строгуш В.-О.Т.; Сусяк Н.І.; Федів Ю.Р.; Фельбаба В.Ю.; Хлопик А.М.; Яцюк І.В..

Група 12-А-1: Войтович І.Б.; Гнатів Ю.Б.; Ілик Т.М.; Копитчак О.М.; Косюта Т.С.; Мартинців О.М.; Нанівський І.І.; Остропольський С.М.; Паньків В.М.; Сагай І.М..

Група 12-Т-1: Бодлак М.А.; Бодник В.Я.; Бутим А.В.; Гайдідей Н.О.; Гомзяк В.Р.; Гречух М.М.; Зубрицький А.Й.; Кізима Д.В.; Лоб А.І.; Мелешко І.В.; Сидор І.І.; Сиренько М.Л.; Струк Н.В.; Стебівка Ю.В.; Фуревич Р.Б.; Чалапко В.О.; Шніцер І.І..

Група 12-Ек-1: Бабій В.В.; Бейба Н.Т.; Кіндракевич В.Р.; Ланова Т.О.; Лудин С.Б.; Максимович Б.О.; Рубаха В.О.; Рудавець Х.З.; Семенюк О.О.; Царевич Р.М..

Група 11-Ек-1: Андибур О.В.; Болонна М.В.; Вірт Б.М.; Грицик І.Г.; Гук І.Я.; Кушнір Н.С.; Лесів Н.В.; Проць Р.П.; Струналь І.А.; Ткачів О.І..

Група 11-Т-1: Винницька О.І.; Гамків М.Я.; Герга В.В.; Герга Х.В.; Гонсевич І.М.; Ліхновська М.Р.; Павлюш І.В.; Сагай У.М.; Сокульська І.Й.; Товарницький О.Я.; Тупичак Ю.М.; Федишин О.Р..

Група 11-А-1: Боднар Р.С.; Голець С.Р.; Дидик М.І.; Жукевич В.О.; Зайцев С.О.; Звоздяк А.І.; Іванишин Н.І.; Качмар Д.В.; Качмар М.В.; Кирик І.Р.; Косик І.Ю.; Кудибин А.М.; Лев А.М.; Лопушанський В.І.; Луців І.М.; Олексин Р.М.; Пирін А.Р.; Станович Ю.В.; Степура Ю.С.; Яріш В.В..

Група 10-А-1: Варгас Б.В.; Волосянський М.Т.; Джурин А.В.; Дида В.В.; Дутка І.А.; Єфремов О.В.; Зарубяк В.І.; Кальмук М.М.; Карпин І.Т.; Кушнір А.С.; Млічко Ю.В.; Олевич В.М.; Ониськів О.О.; Петраш О.І.; Полюхович С.С.; Скакун В.Р.; Скакун О.Р.; Строган С.-І.М.; Харів О.М.; Юрків Я.М..

Група 10-Т-1: Бартків Х.М.; Бачик М.Д.; Бокало І.П.; Бондарь В.О.; Герчак А.Я.; Грабевник М.Б.; Гуцило І.М.; Гуцул А.А.; Дзяла І.Я.; Кістей М.Л.; Клапатий М.Т.; Ковтун Р.І.; Кузьміна В.О.; Курісь О.І.; Лоб О.І.; Наум Л.Я.; Паук В.Б.; Сенів В.В.; Стефанишин М.А.; Чайка І.А.; Юськів П.В..

Отож, 2013 рік був непростим, але водночас надзвичайно продуктивним, насиченим творчими успіхами і досягненнями. Він збагатив нас новим досвідом, згуртував, дав можливість розділити всі труднощі та радощі разом, створити умови для подальшого розвитку.