Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

____________________________________________

Drogobych Applied College of Oil and Gas

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych
тел.: +38 0324438969 

приймальна комісія: 
+38 0681245325

Дебютував футзальний турнір

 

З ініціативи дирекції Дрогобицького коледжу нафти і газу минулого тижня відбувся турнір з футзалу за участю чотирьох команд. Окрім господарів, на змагання прибули спортсмени з Новороздільського технологічного коледжу, лісотехнічного коледжу Львівського національного лісотехнічного університету, Дрогобицької філії «Львівська політехніка».

Організатор змагань Василь Петренко разом із головним арбітром Степаном Лужецьким узгодили календар ігор. Командам довелося зіграти по три матчі за коловою системою.

Перше місце і кубок турніру завоювали футзалісти лісотехнічного коледжу, другими стали політехніки. Бронзові нагороди отримали з рук організаторів турніру – роздільчани.

Гостинні господарі були четвертими. «Та не варто впадати у відчай, - підтримав своїх підлеглих директор Дрогобицького коледжу нафти і газу Мирон Баб’як, - адже це наразі перший турнір під егідою нашого колективу. Впевнений, що наступний рік буде вдалішим».

У трьох номінаціях: «Воротар», «Кращий гравець» і «Бомбардир» – лідерські лаври «знайшли» Романа Бориславський (коледж нафти і газу), Романа Мельничина (політехніка), Володимира Коса (технологічний коледж). Усі вони отримали спортивні фігурки-статуетки. Не обійшлося на турнірі без подяк. Їх на свою адресу отримали всі, хто долучився до організації і проведення футзального турніру.

Володимир ТУРМИС

 


 

14.02.2014 р.