Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

____________________________________________

Drogobych Applied College of Oil and Gas

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych
тел.: +38 0324438969 

приймальна комісія: 
+38 0681245325

Гуртожиток

Про структурний підрозділ: 

Для іногородніх студентів надається можливість проживання у гуртожитку коледжу. Правом на проживання на сесійний період у гуртожитку користуються також студенти заочної форми навчання та особи, що проходять курси підвищення кваліфікації. Коледж радо приймає гостей - учасників олімпіад, спортивних змагань, конференцій тощо.

Першочерговим правом надання місць у гуртожитку надається іногороднім студентам, які відносяться до пільгових категорій (діти-сироти, інваліди, студенти з багатодітних сімей та особи 1-2 категорії, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) та іноземним студентам.

Гуртожиток навчального закладу має зручне розташування, поряд із навчальним корпусом. Біля гуртожитку також розташований спортивний комплекс навчального закладу.

У гуртожитку створені відповідні умови для того, щоб студенти почували себе максимально комфортно. Кімнати укомплектовані необхідними меблями: ліжками, тумбочками, столом та стільцями. Студенту надається право користування власними електроприладами (комп’ютер, мікрохвильова піч, холодильник, музичний центр, телевізор). У гуртожитку є кухні, санітарно-гігієнічні приміщення, кімнати для самопідготовки та відпочинку.

Вартість проживання у гуртожитку станом на 01.09.2020 р. становить - 392 грн/міс.

З метою організації змістовного дозвілля студентів, які мешкають у гуртожитках, проводиться цілий ряд спортивно-масових, культурно-масових та виховних заходів. Цікаво проходять інтелектуальні ігри між збірними командами гуртожитків, святкові дискотеки до Нового року, 8 Березня, Дня студента, першості із футболу між студентськими командами гуртожитку тощо. 

У гуртожитках діє пропускна система, перебування дозволено з 8-00 до 23-00. Ці заходи спрямовані на запобігання проникненню сторонніх осіб до гуртожитку.

Телефон: (03244) 2-40-69