Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

____________________________________________

Drogobych Applied College of Oil and Gas

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych
тел.: +38 0324438969 

приймальна комісія: 
+38 0681245325

Інформаційно-комп'ютерний центр

Про структурний підрозділ:

З 2014 р. у коледжі функціонує структурний підрозділ – інформаційно-комп’ютерний центр, головним завданням якого є:

– забезпечення навчального процесу студентів коледжу в комп’ютерних лабораторіях;
– створення та супроводження автоматизованих систем управління коледжу (обліку студентів та співробітників, документообігу, архіву, бібліотеки та іншої господарської діяльності);
– освоєння і впровадження в коледжі сучасних інформаційних та інноваційних технологій.

Інформаційно-комп’ютерний центр організаційно об’єднує працівників, що виконують роботи по забезпеченню навчального процесу в комп’ютерних лабораторіях, а також по обслуговуванню комп’ютерів і програмного забезпечення в службах і підрозділах коледжу.

До складу інформаційно-комп'ютерного центру входять такі структурні підрозділи:

– комп’ютерні кабінети та лабораторії (ауд. №212, 312, 24, 26, 28);
– відділ інформаційного забезпечення навчально-виховного процесу (ауд. №205);
– редакційно-видавничий відділ (ауд. №24).

Комп’ютерні лабораторії забезпечують навчальний процес в коледжі з використанням комп’ютерної техніки і програмного забезпечення. Співробітниками комп’ютерних лабораторій є завідувачі лабораторій та лаборанти.

Графік роботи комп’ютерних лабораторій узгоджується з навчальним відділом для оптимізації використання комп’ютерного обладнання у навчально-виховному процесі. Пріоритети, при формуванні графіку роботи комп’ютерних лабораторій, є наступні:

1) забезпечити проведення спеціалізованих занять з комп’ютерних дисциплін (основи інформатики, комп’ютерна техніка та програмування, комп’ютерна графіка тощо);
2) забезпечити проведення занять з інших дисциплін, які передбачають використання комп’ютерного обладнання при розгляді окремих тем або розділів навчального курсу (іноземна мова, експлуатація нафтових і газових свердловин, проектування систем автоматизації тощо);
3) передбачити години для самостійної роботи студентів та викладачів коледжу для підготовки до занять.

Відділ інформаційного забезпечення навчально-виховного процесу відповідає за створення та супровід автоматизованих систем управління коледжу (обліку студентів та співробітників, документообігу, бібліотеки та іншої господарської діяльності) супроводження презентацій, семінарів, конференцій та інших заходів проекційною технікою, збір, узагальнення і систематизацію заявок викладачів на технічні засоби навчання і складання на цій основі графіка забезпечення навчальних занять технічними засобами навчання, здійснює супровід офіційної Web-сторінки коледжу в Інтернеті та профілів навчального закладу у соціальних мережах.

Відділ інформаційного забезпечення навчально-виховного процесу координує роботу з впровадження у навчальний процес елементів дистанційної освіти. Працівники даного відділу залучаються до формування електронної бази даних навчально-методичних матеріалів, надають консультації та сприяють працівникам коледжу в створенні та впровадженні дистанційних технологій навчання.

Редакційно-видавничий відділ забезпечує підготовку до друку та друк навчально-методичної, наукової літератури, інформаційних агітаційних і нормативних матеріалів коледжу. Відділ забезпечує видавництво літератури, відповідно до тематичних напрямів роботи Коледжу, разом із навчальною частиною складає план випуску цієї літератури та здійснює контроль за його виконанням.

Працівники підрозділу: 

Хомош Юрій Степанович - інженер комп'ютерних систем, керівник підрозділу;
Куценко Ірина Володимирівна - інженер комп'ютерних систем;
Паращак Уляна Романівна - адміністратор бази даних;
Бережанський Володимир Володимирович - лаборант;
Багній Мар'яна Євгенівна - лаборант;
Лудин Олександра Романівна - секретар-друкарка.

Бланки та взірці заповнення документів:

- Заявка на виконання робіт у редакційно-видавничому відділі.

Додаткова інформація та оголошення:

- Графік роботи комп'ютерних кабінетів (лабораторій) ДВНЗ "Дрогобицький коледж нафти і газу" на ІІ семестр 2020-2021 н.р.