Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

____________________________________________

Drogobych Applied College of Oil and Gas

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych
тел.: +38 0324438969 

приймальна комісія: 
+38 0681245325

Піць Богдан Миколайович

Загальна інформація:

Посада: викладач, керівник фізичного виховання, голова циклової комісії.

Науковий ступінь, вчене звання, категорія: спеціаліст І категорії.

Навчальні дисципліни: фізична культура; фізичне виховання.

Освіта:

У 2004 році закінчив Дрогобицьку середню школу №4 Львівської області.

У 2012 році закінчив навчання у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка на факультеті фізичного виховання і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Фізична реабілітація» та здобув кваліфікацію магістра з фізичної реабілітації, викладача фізичного виховання і фізичної реабілітації.

Науково-методична робота:

Автор публікацій на теми:

1. «Організаційно-педагогічні умови становлення майбутніх спеціалістів у сфері фізичної культури та спорту» А.В.Веселовський, Б.М.Піць, В.А.Веселовський Шляхи розвитку рухової активності молоді України 14.05.2020 р. (матеріали ІІ регіональної науково-практичної конференції);

2. «Формування професійно-прикладної фізичної культури в коледжі нафти і газу» А.П.Веселовський  Б.М.Піць В.М.Романський  Нафта і газ. НАУКА – ОСВІТА – ВИРОБНИЦТВО: шляхи інтеграції та інноваційного розвитку 10-11.10.2020 р. (матеріали VI всеукраїнської науково-технічної конференції);

3. «Сучасне заняття з предмету фізична культура та фізичне виховання в коледжі у контексті реалізації освітніх стандартів» Б.М.Піць Шляхи розвитку рухової активності молоді України 14.04.2021 р. (матеріали ІІІ регіональної науково-практичної конференції)

4. «Ефективність застосування методики техніко-тактичних дій міні-футболістів при розіграші стандартних положень» А.П.Веселовський  Б.М.Піць В.М.Романський Наука педагогічні проблеми фізичної культури /фізична культура і спорт/. 20-21 2021 р. ( наукові матеріали XI міжнародної науково-практичної конференції «Реалізації здорового способу життя – сучасні підходи»)

Автор програм навчальних дисциплін, конспектів лекцій, інструкції з безпеки життєдіяльності та охорони праці під час проведення практичних занять студентів з дисциплін: «Фізична культура» та «Фізичне виховання».

 

Додаткова інформація:

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.