Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

____________________________________________

Drogobych Applied College of Oil and Gas

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych
тел.: +38 0324438969 

приймальна комісія: 
+38 0681245325

Стасик Сергій Михайлович

Загальна інформація:

Посада: викладач. 

Науковий ступінь, вчене звання, категорія: спеціаліст І категорії.

Навчальні дисципліни: стандартизація, взаємозамінність та технічні вимірювання; бурове устаткування.

Освіта:

У 2000 році закінчив основну школу с. Снятинки Дрогобицького району Львівської області.

У 2004 році закінчив навчання у Дрогобицькому нафтовому технікумі за спеціальністю «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва»і здобув кваліфікацію технік-електромеханік освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст».

З 2004 по 2007 роки навчався в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу і отримав базову вищу освіту за напрямом підготовки «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» та здобув кваліфікацію бакалавра з автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій.

У 2008 році закінчив Івано-Франківський національний технічний університеті нафти і газу і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Автоматизоване управління технологічними процесами» та здобув кваліфікацію інженера з автоматизації освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст».

У 2010 році закінчив Івано-Франківський національний технічний університеті нафти і газу і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Обладнання нафтових і газових промислів» та здобув кваліфікацію інженера-механіка освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст».

З 2011 по 2012 роки, навчався в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Обладнання нафтових і газових промислів» та здобув кваліфікацію інженера-механіка освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр».

Науково-методична робота:

Автор навчально-методичних комплексів, конспектів лекцій, програм навчальних дисциплін, методичних рекомендацій для організації самостійної роботи студентів з дисциплін: «Стандартизація, взаємозамінність та технічні вимірювання», «Бурове устаткування».

Додаткова інформація:

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.