Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

____________________________________________

Drogobych Applied College of Oil and Gas

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych
тел.: +38 0324438969 

приймальна комісія: 
+38 0681245325

Відділення

Бурове відділення

У 2016 році, внаслідок реорганізації відділень ДВНЗ «Дрогобицький коледж нафти і газу», створено бурове відділення. За відділенням закріплена підготовка фахівців за спеціальністю 184. ГІРНИЦТВО.

Щорічний набір студентів для підготовки фахівців за державним замовленням за спеціальністю відділення становить 45 осіб.

Навчально-виховний процес на відділенні здійснюється викладачами циклових комісій, висококваліфікованими спеціалістами та майстрами своєї справи. Чимало викладачів відділення є випускниками Дрогобицького нафтового технікуму.

Гордістю відділення є студенти відмінники, які презентують та відстоюють честь навчального закладу на культурно-масових, художніх та спортивних заходах.

Випускниками спеціальностей відділення є доктори та кандидати наук Ярослав Коцкулич, Богдан Навроцький, Орест Мартинців, Борис Кабишев, Володимир Федишин, Ярослав Теплий, Ілля Рибчич, Богдан Малярчук та багато інших. Випускники відділення це керівники підприємств нафтогазової промисловості та інших організацій: Іван Матієшин, Роман Шимко, Євген Шклярський , Богдан Вовків,  Іван Оринчак, Ярослав Ільницький, Володимир Дністрянський та багато інших, які стали меценатами навчального закладу та його гордістю.

Відділення очолює Андибур Андрій Петрович, 1978 року народження. Освіта вища – Дрогобицький педагогічний інститут, Івано-Франківський державний технічний університет нафти і газу. Спеціальність – економіка підприємства, кваліфікація – магістр з економіки підприємства. Кваліфікаційна категорія – «Спеціаліст вищої категорії». Сфера наукової діяльності – державно-приватне партнерство в забезпеченні підприємств нафтогазової галузі України компетентними людськими ресурсами.

 

Відділення нафтогазової інженерії та технології

Відділення створене у 2016 році, як результат реорганізації навчальної структури коледжу. За відділенням закріплена спеціальність 185. НАФТОГАЗОВА ІНЖЕНЕРІЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ з такими спеціалізаціями:

- Обслуговування і ремонт обладнання нафтових і газових промислів;

- Експлуатація нафтових і газових свердловин;

- Експлуатація газонафтосховищ і газонафтопроводів.

Щороку на спеціальності відділення вступає понад 100 студентів, 70 з яких на місця державного замовлення.

Свої знання і вміння студентам  відділення передає висококваліфікований викладацький колектив коледжу зокрема викладачі випускних комісій спеціальностей, серед яких чотири кандидати наук, викладачі методисти, викладачі вищої категорії. Чимало викладачів відділення в минулому також студенти цього навчального закладу, зокрема: Шимко М.Ю., Малишак В.П., Цапів О.О., Болонний В.Т., Малик В.Я. та інші.

Гордістю відділення є студенти відмінники навчання та активісти громадського життя коледжу. Випускники спеціальностей відділення успішно працюють на нафтогазовидобувних підприємствах України та за її межами, а також мають можливість продовжувати навчання за обраною спеціальністю у вищих навчальних закладах 3-го, 4-го рівнів акредитації за скороченим терміном навчання.

Серед випускників спеціальностей відділення є відомі і успішні особистості, зокрема:

- Ковалко М. П. – доктор технічних наук, народний депутат другого і третього скликань,  голова Державних комітетів України з нафти і газу, з енергозбереження, нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України, голова спостережної ради НАК «Нафтогаз України», президент Української нафтогазової академії. Заслужений працівник промисловості України, заслужений винахідник, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, чл.-кор. АГНУ, академік Української нафтогазової академії.

- Пивовар Р. П. – директор  ТПП «ЛУКОЙЛ-Усинскнефтегаз»;

- Проскурник Я. І. – генеральний директор нафтогазової акціонерної компанії «АКИ-ОТЫР»;

- Буняк Л. К. – кандидат технічних наук, у 1991-2001рр. директор державного підприємства  магістральних  нафтопроводів «Дружба», заступник голови правління ВАТ «Укрнафта», міський голова Львова 2002-2005 рр.

- Яремійчук Р. С.  – доктор технічних наук, професор, академік та віце-президент  Української нафтогазової академії, член Російської академії природничих наук ім. В. Вернадського, дійсний член Білоруської гірничої академії.

- Кондрат Р. М. – доктор технічних наук, професор, член УНГА,  завідувач кафедри  ІФНТУНГ та інші.

Відділення очолює Яців Тараса Володимировича, випускник Дрогобицького механічного технікуму. В 1999 р. закінчив Івано-Франківський державний технічний університет нафти і газу з відзнакою за спеціальністю «Технологія машинобудування». В 2007 р. закінчив інститут післядипломної освіти цього навчального закладу за спеціальністю «Нафтогазове обладнання» та здобув диплом магістра за даною спеціальністю.

 

Відділення технології, автоматизації та економіки

Відділення технології, автоматизації та економіки Дрогобицького коледжу нафти і газу здійснює підготовку фахівців за такими спеціальностями: 051. ЕКОНОМІКА, 141. ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА, 151. АВТОМАТИЗАЦІЯ ТА КОМП'ЮТЕРНО-ІНТЕГРОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ, 161. ХІМІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІНЖЕНЕРІЯ.

На даних спеціальностях навчається понад 400 студентів. 

Навчально-виховний процес на відділенні здійснюється викладачами циклових комісій гуманітарної і соціально-економічної, математичної, природничо-наукової та професійно-практичної підготовки, три з яких-випускні. Чимало викладачів відділення в минулому його студенти, зокрема, Кулик Г.О., Чушак П.Є., Низова Г.Д., Набитович Г.В., Богак Л.Р., Пупін Г.Й., Петренко О.В., Дементєва А.О., Олексишин Т.Т., Євлампієва С.Г.

Керівниками груп на відділенні працюють педагоги, які добре знають свою справу, вміють зацікавити молодь, проводять змістовні вечори і зустрічі,  виховують достойну зміну та готують справжніх спеціалістів.

Багато випускників відділення стали керівниками та провідними спеціалістами в нафтовому, газовому та нафтопереробному комплексі України. Серед них: Хащівський І.П. – головний технолог, начальник виробничо-технологічного управління  ВАТ «НПК-Галичина», Костів А.О. – начальник Бориславського виробництва Долинського ГПЗ, Білик М.Й. – заступник голови правління, технічний директор ПраТ «Херсонський нафтопереробний завод», Топільницький П.І. – доцент кафедри хімії та технології нафти і газу, кандидат технічних наук Національного університету «Львівська політехніка» Яворський М.М. та інші.

Завідувачем відділення технології, автоматизації та економіки працює Павлюк Галина Миронівна. 

 

Відділення природничих наук, автомобільного транспорту та електричної інженерії

Відділення створено у 2016 році. За відділенням закріплено такі спеціальності: 103. НАУКИ ПРО ЗЕМЛЮ, 193. ГЕОДЕЗІЯ ТА ЗЕМЛЕУСТРІЙ, 142. ЕНЕРГЕТИЧНЕ МАШИНОБУДУВАННЯ, 274. АВТОМОБІЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ та усі спеціальності заочної форми навчання.

На даних спеціальностях навчається понад 300 студентів та понад 50 студентів-іноземців. 

Очолює відділення кандидат сільськогосподарських, доцент Зінкевич Василь Іванович.