Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

____________________________________________

Drogobych Applied College of Oil and Gas

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
skype: dkng_drohobych
тел.: +38 0324438969 

приймальна комісія: 
+38 0681245325

Актуальні вакансії

За детальною інформацію просимо звертатися у підрозділ сприяння працевлаштуванню ДФКНГ:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за тел. +38 096 3867515

Долучайтеся до нашої сторінки у Facebook (https://www.facebook.com/groups/205396477764138/)

Шановні випускники! 

Виробничо сервісна фірма "ГІДРОГЕОСЕРВІС" (м.Одеса)

яка спеціалізується на виконанні робіт по проектуванню, бурінню, ремонту та ліквідації артезіанських свердловин запрошує на роботу машиністів бурових установок та помічників машиністів бурових установок.

Роботи виконуються буровими установками УРБ-ЗАЗ, УРБ-2,5АК, ЛБУ-50. Бурові бригади  забезпечені пересувними вагончиками, які мають все необхідне для проживання в польових умовах (холодильники, кондиціонери, електроплити та телевізори).

Висока заробітна плата! Будемо раді співпраці!

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                 

ТОВ "УНіПЛИТ" (Івано-Франківська обл., смт.Вигода)

запрошує до співпраці  працівників наступних вакансій:

- Інженер-механік;

- Електромонтер;

- Слюсар-ремонтник;

- Електрогазозварник

uniplyt.com.ua

Звертатись за телефоном 067-343-7855

 

 

ПЕРЕЛІК АКТУАЛЬНИХ ВАКАНСІЙ

 

Дрогобицький центр зайнятості:

 • МКП «Транс-Екіпаж» - слюсар з ремонту автомобілів;
 • ТзОВ «Дрогобицький плодоконсервний завод» - електрик дільниці;
 • "Термопласт Плюс" - автокранівник. Управління і безперебійна робота автокраном,  контроль, обслуговування  і підтримка технічного стану обладнання.
 • ПВПП Зодчий (+380676726086) - зварювальник (MIG, півавтомат)
 • ТзОВ Екорембуд (+380673621550) - інженер-геодезист.

Бориславський центр зайнятості:

 • ПрАТ НЕК «Укренерго» - електромонтер з обслуговування підстанції (Контроль та ведення роботи електропідстанції шляхом дотримання параметрів роботи обладнання електропідстанції згідно експлуатаційних, заводських інструкцій).
 • ПАТ «Укрнафта» - моторист цементувального агрегату (Обслуговування (профілактика, ремонт) цементувальних агрегатів, бере участь у проведенні технологічного процесу цементування свердловин, бере участь у опресуванні обсадних і бурильних труб).
 • ТОВ «Белуко» - інженер-механік (Розробка, впровадження і контроль належного функціонування системи планового обслуговування обладнання відповідно до законодавства України та міжнародних стандартів; розробка і впровадження документації для всіх видів обладнання підприємства).

Стрийський центр зайнятості:

 • Слюсар-ремонтник (+38 032 455-21-70) - Обслуговування та ремонт обладнання: налагодження, регулювання, чистка та кап ремонт обладнання; здійснення технічного огляду.
 • Слюсар –інструментальник (+38 032 455-21-70) - Виготовляє та ремонтує інструмент та пристрої середньої складності прямолінійного та фігурного контуру. Виконує слюсарне оброблення деталей. Розмічає та креслить фігурні деталі. Виконує термічне оброблення деталей.
 • Інженер-землевпорядник (+38 032 455-21-70) - розробка проектів землеустрою, технічної документації; проведення інвентаризації земельних ділянок; обробка результатів вимірювань; виготовлення обмінних файлів земельних ділянок; складання кадастрових планів; взаємодія з територіальними органами земельних ресурсів.
 • ПрАТ Львівобленерго - електромонтер з експлуатації розподільних мереж. Обслуговування та ремонт устаткування розподільних пунктів трансформаторних підстанцій, повітряних ліній електропередач. 
 • Оператор з добування нафти й газу (+38 032 455 21 70) - ведення технічного процесу закачування і відбирання газу, забезпечення безперебійної роботи свердловин і систем збору газу.
 • Зварювальник ТОВ "Фроніус Україна"
 • АТ Львівгаз (+380675021485) - слюсар з експлуатації та ремонту підземних газопроводів - Робота з трасошукачем і приладами для визначення місць витоків газу; обстеження газопроводів; складання і вміння читати робочі схеми газопроводів.
 • IDS група компаній (Моршин) Завод мінеральних вод "Оскар" (+380676002653) - електрогазозварник - зварювальні роботи.
 • "ЮНІБІЛД" ПБГ Ковальська - Геодезист (с.Розвадів)