Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу – учасник VIII Київської нафтогазової конференції Ньюфлок НКЦ «Буріння. Інтенсифікація. Екологія та охорона праці»!!!
15-16 жовтня 2024 року директор коледжу Юрій Хомош, заступник директора з навчальної роботи Марія Шимко, завідувач бурового відділення Андрій Андибур, завідувач навчально-виробничої практики Ярослав Савчин, голова циклової комісії нафтогазової інженерії та технологій Тетяна Даниляк та викладач спецдисциплін Василь Федик, взяли участь у VIII Київській нафтогазовій конференції Ньюфлок НКЦ «Буріння. Інтенсифікація. Екологія та охорона праці», яка проходила в рамках спеціалізованої виставки «Нафтогазекспо 2024».
Цей масштабний захід об’єднав провідних фахівців нафтогазової галузі, представників бізнесу, наукових установ і закладів освіти з усієї України та з-за кордону.
Делегація коледжу мала можливість ознайомитись з передовими технологіями та інноваціями, які використовують галузеві підприємства, а також взяти участь в обговоренні важливих питань, які пов’язані зі станом галузі та ролі закладів освіти у підготовці фахівців для нафтогазового ринку.
В рамках проведення конференції Генеральний директор Укртрансгазу Роман Малютін та директор коледжу Юрій Хомош підписали Меморандум про співпрацю, з метою залучення здобувачів освіти до проходження практики, ознайомлення з виробничими процесами та майбутнього працевлаштування.
Приймаючи участь у спеціалізованій виставці «Нафтогазекспо 2024» представники коледжу провели профорієнтаційну роботу щодо ознайомлення відвідувачів про діяльність коледжу, його історію та сьогодення, напрямки роботи і плани на майбутнє.
Відвідування таких масштабних заходів, як Київська нафтогазова конференція Ньюфолк НКЦ та спеціалізована виставка «Нафтогазекспо є важливим етапом у підготовці майбутніх фахівців для нафтогазової галузі України!
Завершальним етапом відвідування цих заходів стала участь у спільному засіданні Спілки буровиків України, Асоціації «Нафта і газ України», Асоціації «Енергетичних та природніх ресурсів України» та Спілки геологів України, де розглядались питання геотермальної енергії, як головного напряму зеленої енергетики нафтогазової галузі та екологічних і економічних аспектів утилізації бурового шламу при спорудженні глибоких свердловин.