Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

DROGOBYCH APPLIED COLLEGE OF OIL AND GAS

dkng@ukr.net
Приймальна комісія: +38 0681245325

Відділення

Бурове відділення

За відділенням закріплена підготовка фахівців за спеціальністю 184. “Гірництво” (освітньо-професійна програма “Буріння свердловин”) та 185. “Нафтогазова інженерія та технології” (освітньо-професійна програма “Буріння свердловин”).

Щорічний набір студентів для підготовки фахівців за державним замовленням за спеціальністю відділення становить 45 осіб.

Навчально-виховний процес на відділенні здійснюється викладачами циклових комісій, висококваліфікованими спеціалістами та майстрами своєї справи. Чимало викладачів відділення є випускниками Дрогобицького нафтового технікуму.

Гордістю відділення є студенти відмінники, які презентують та відстоюють честь навчального закладу на культурно-масових, художніх та спортивних заходах.

Випускниками спеціальностей відділення є доктори та кандидати наук Ярослав Коцкулич, Богдан Навроцький, Орест Мартинців, Борис Кабишев, Володимир Федишин, Ярослав Теплий, Ілля Рибчич, Богдан Малярчук та багато інших. Випускники відділення це керівники підприємств нафтогазової промисловості та інших організацій: Іван Матієшин, Роман Шимко, Євген Шклярський , Богдан Вовків,  Іван Оринчак, Ярослав Ільницький, Володимир Дністрянський та багато інших, які стали меценатами навчального закладу та його гордістю.

Відділення очолює Андибур Андрій Петрович.

 

Відділення нафтогазової та хімічної інженерії

За відділенням закріплені такі спеціальності та освітні програми:

185. “Нафтогазова інженерія та технології” (освітньо-професійна програма “Експлуатація нафтових і газових свердловин”);

185. “Нафтогазова інженерія та технології” (освітньо-професійна програма “Експлуатація газонафтосховищ і газонафтопроводів”);

185. “Нафтогазова інженерія та технології” (освітньо-професійна програма “Обслуговування і ремонт обладнання нафтових і газових промислів”);

161. “Хімічні технології та інженерія” (освітньо-професійна програма “Хімічні технології переробки нафти і газу”).

Щороку на спеціальності відділення вступає понад 100 студентів, 70 з яких на місця державного замовлення.

Свої знання і вміння студентам  відділення передає висококваліфікований викладацький колектив коледжу зокрема викладачі випускних комісій спеціальностей, серед яких чотири кандидати наук, викладачі методисти, викладачі вищої категорії. Чимало викладачів відділення в минулому також студенти цього навчального закладу, зокрема: Шимко М.Ю., Малишак В.П., Цапів О.О., Болонний В.Т., Малик В.Я. та інші.

Гордістю відділення є студенти відмінники навчання та активісти громадського життя коледжу. Випускники спеціальностей відділення успішно працюють на нафтогазовидобувних підприємствах України та за її межами, а також мають можливість продовжувати навчання за обраною спеціальністю у вищих навчальних закладах за скороченим терміном навчання.

Серед випускників спеціальностей відділення є відомі і успішні особистості, зокрема:

– Ковалко М. П. – доктор технічних наук, народний депутат другого і третього скликань,  голова Державних комітетів України з нафти і газу, з енергозбереження, нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України, голова спостережної ради НАК «Нафтогаз України», президент Української нафтогазової академії. Заслужений працівник промисловості України, заслужений винахідник, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, чл.-кор. АГНУ, академік Української нафтогазової академії.

– Пивовар Р. П. – директор  ТПП «ЛУКОЙЛ-Усинскнефтегаз»;

– Проскурник Я. І. – генеральний директор нафтогазової акціонерної компанії «АКИ-ОТЫР»;

– Буняк Л. К. – кандидат технічних наук, у 1991-2001рр. директор державного підприємства  магістральних  нафтопроводів «Дружба», заступник голови правління ВАТ «Укрнафта», міський голова Львова 2002-2005 рр.

– Яремійчук Р. С.  – доктор технічних наук, професор, академік та віце-президент  Української нафтогазової академії, член Російської академії природничих наук ім. В. Вернадського, дійсний член Білоруської гірничої академії.

– Кондрат Р. М. – доктор технічних наук, професор, член УНГА,  завідувач кафедри  ІФНТУНГ та інші.

Відділення очолює Яців Тарас Володимирович.

 

Відділення електричної інженерії та автомобільного транспорту

На відділенні здійснюється підготовка фахівців за такими спеціальностями та освітніми програмами:

141. “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка” (освітньо-професійна програма “Електропостачання”);

142. “Енергетичне машинобудування” (освітньо-професійна програма “Опалення, вентиляція, кондиціювання повітря та штучний холод”);

174. “Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка” (освітньо-професійна програма “Автоматизація та комп`ютерно-інтегровані технології”);

274. “Автомобільний транспорт” (освітньо-професійна програма “Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів”).

На даних спеціальностях та освітніх програмах навчається понад 400 студентів.

Керівниками груп на відділенні працюють педагоги, які добре знають свою справу, вміють зацікавити молодь, проводять змістовні вечори і зустрічі,  виховують достойну зміну та готують справжніх спеціалістів.

Відділення очолює Малик Володимир Яркович.

 

Відділення економічних та природничих наук

За відділенням закріплено такі спеціальності та освіні програми:

051. “Економіка” (освітньо-професійна програма “Економіка підприємства”);

073. “Менеджмент” (освітньо-професійна програма “Організація виробництва”);

103. “Науки про Землю” (освітньо-професійна програма “Розвідування нафтових та газових родовищ”);

193. “Геодезія та землеустрій” (освітньо-професійна програма “Землевпорядкування”).

На даних спеціальностях навчається понад 300 студентів.

Відділення очолює Зінкевич Василь Іванович.