Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

DROGOBYCH APPLIED COLLEGE OF OIL AND GAS

dkng@ukr.net
Приймальна комісія: +38 0681245325

Гуртожиток

Про структурний підрозділ:

Положення про гуртожиток.

Для іногородніх студентів надається можливість проживання у гуртожитку коледжу. Правом на проживання на сесійний період у гуртожитку користуються також студенти заочної форми навчання та особи, що проходять курси підвищення кваліфікації. Коледж радо приймає гостей – учасників олімпіад, спортивних змагань, конференцій тощо.

Першочерговим правом надання місць у гуртожитку надається іногороднім студентам, які відносяться до пільгових категорій (діти-сироти, інваліди, студенти з багатодітних сімей та особи 1-2 категорії, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) та іноземним студентам.

Гуртожиток навчального закладу має зручне розташування, поряд із навчальним корпусом. Біля гуртожитку також розташований спортивний комплекс навчального закладу.

У гуртожитку створені відповідні умови для того, щоб студенти почували себе максимально комфортно. Кімнати укомплектовані необхідними меблями: ліжками, тумбочками, столом та стільцями. Студенту надається право користування власними електроприладами (комп’ютер, мікрохвильова піч, холодильник, музичний центр, телевізор). У гуртожитку є кухні, санітарно-гігієнічні приміщення, кімнати для самопідготовки та відпочинку.

Вартість проживання у гуртожитку станом на 01.09.2020 р. становить – 392 грн/міс.

З метою організації змістовного дозвілля студентів, які мешкають у гуртожитках, проводиться цілий ряд спортивно-масових, культурно-масових та виховних заходів. Цікаво проходять інтелектуальні ігри між збірними командами гуртожитків, святкові дискотеки до Нового року, 8 Березня, Дня студента, першості із футболу між студентськими командами гуртожитку тощо.

У гуртожитках діє пропускна система, перебування дозволено з 8-00 до 23-00. Ці заходи спрямовані на запобігання проникненню сторонніх осіб до гуртожитку.

Контакти: (03244) 2-40-69