Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

DROGOBYCH APPLIED COLLEGE OF OIL AND GAS

dkng@ukr.net
Приймальна комісія: +38 0681245325
  • Головна
  • Благодійний фонд “Освіта нафтогазового комплексу України”

Благодійний фонд “Освіта нафтогазового комплексу України”

 

У серпні 2014 року за ініціативи дирекції Державного вищого навчального закладу «Дрогобицький коледж нафти і газу» створено благодійний фонд «ОСВІТА НАФТОГАЗОВОГО КОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ». Головною метою діяльності фонду є здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства у таких сферах як освіта, охорона здоров’я, спорт і фізична культура, розвиток міжнародної співпраці тощо. Для досягнення мети, його засновники ставлять перед собою такі основні завдання:

  • Всебічне сприяння та благодійна допомога у розбудові матеріально-технічної бази Дрогобицького коледжу нафти і газу.
  • Надання допомоги, підтримка та сприяння розвитку талановитої молоді.
  • Організаційна, інформаційна, фінансова підтримка та допомога юридичних та фізичних осіб, їх творчій і науковій діяльності.
  • Реалізація власних благодійних програм.
  • Сприяння в організації, проведенні та фінансуванні програм і заходів, спрямованих на розвиток освіти та впровадження нових технологій у нафтогазовидобувній та переробній галузях України тощо.

Необхідність створення такої організації покликана тим, що зробити перші кроки в напрямку розвитку нафтогазового комплексу України слід з формування її основи – освіти. Враховуючи сучасні реалії життя, ці кроки достатньо важко зробити без акумулювання зусиль, досвіду та необхідних ресурсів.

Отож, долучімося до цієї справи та зробімо свій внесок у розбудову освіти нафтогазового комплексу України та її енергетичної безпеки.

 

Перейти на офіційну web-сторінку БФ «ОСВІТА НАФТОГАЗОВОГО КОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ»: https://blagodijnij-fond-osvita-naftogazovogo-kompleksu-ukraini.webnode.co.uk/

 

Юридична адреса:

82100, Львівська обл., м. Дрогобич,
вул. В. Грушевського, 57.

Тел./факс: (03244) 3-89-69

Email: bf.osvita.nhku@ukr.net