Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

DROGOBYCH APPLIED COLLEGE OF OIL AND GAS

dkng@ukr.net
Приймальна комісія: +38 0681245325

Стрепко Ірина


У рубриці #ЦЕМІЙКОЛЕДЖ – Стрепко Ірина (група 16-Ек-1):

У Дрогобицькому коледжі нафти і газу я навчалася у період 2016-2019 років. За роки навчання здобула знання, які допомагають мені у сьогоденні. Пари у нас завжди проходили дуже цікаво і ефективно, викладачі намагалися навчити нас чогось нового, вони – майстри своєї справи, які завжди допомагали і старалися поділитися своїм досвідом з нами.

За період навчання у коледжі постійно проходили різноманітні тренінги та конференції, конкурси, на яких ми мали змогу поспілкуватися з дуже розумними і досвідченими людьми в різних сферах діяльності.

Життя в ДКНГ – це не тільки навчання, а й концерти, різні спортивні змагання (футбол, настільний теніс), конкурси «Міс коледж», КВК, дискотеки з нагоди свят. Існує приказка: «Не жив у гуртожитку – не бачив студентського життя», але це не про мене. Період життя в гуртожитку – це щось особливе. Для мене це місце, де я круто проводила час спільно з друзями, зустріла безліч цікавих людей.

Отримані знання у коледжі допомогли мені вступити та успішно закінчити Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу. Зараз продовжую навчання у Львівській політехніці на магістерському рівні по спеціальності «Економіка». Здобуті знання також неабияк допомагають у професійній діяльності. Жодної секунди не шкодую, що у 2016 році вступила саме сюди. Студентські роки у цьому закладі стали найкращим періодом у житті.