Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

DROGOBYCH APPLIED COLLEGE OF OIL AND GAS

dkng@ukr.net
Приймальна комісія: +38 0681245325

ВІЗИТ ПАРТНЕРІВ


30 січня в Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу завітали партнери закладу – Андрій ЗАКРЕВСЬКИЙ, генеральний директор «Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр» і Станіслав ІГНАТЬЄВ, відомий експерт у галузі зеленої енергетики та енергоефективності, керівник компанії “Солар Дженерейшен”.

Студенти коледжу, які навчаються за освітніми програмами «Електропостачання» та «Опалення, вентиляція, кондиціювання повітря та штучний холод», мали чудову нагоду послухати від експертів відкриту лекцію про проблеми та перспективи розвитку альтернативної енергетики в Україні.

Доповідачами було детально проаналізовано місце та роль альтернативної енергетики в сучасній енергетиці, викладено прогнозні тенденції стану відновлюваних джерел енергії і різних способів виробництва енергії.

Гостей коледжу ознайомили з результатами останніх реалізованих у Дрогобицькому фаховому коледжі нафти і газу проєктів, обговорили ідеї, над якими працює колектив, зокрема, щодо створення лабораторії альтеративних джерел енергії у закладі освіти.