Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

DROGOBYCH APPLIED COLLEGE OF OIL AND GAS

dkng@ukr.net
Приймальна комісія: +38 0681245325

НАЛАГОДЖУЄМО СПІВПРАЦЮ!


Дрогобицький  фаховий коледж нафти і газу співпрацюватиме з ТОВ «Науково-виробнича компанія «Галичина». Відповідний договір підписали завідувач навчально-виробничої практики Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу Ярослав САВЧИН та директор з виробництва ТОВ «Науково-виробнича компанія «Галичина» Микола ДРИЧ.

Також на зустрічі були присутні голова циклової комісії хімічних технологій та інженерії Віра БУГІР та викладач комісії Петро ЧУШАК.

Мета договору – встановлення взаємовідносин, що будуються на основі різних форм співпраці в галузі підвищення рівня професійної підготовки здобувачів освіти за спеціальністю 161 Хімічні технології та інженерія та підвищення рівня кваліфікації викладачів циклової комісії хімічних технологій та інженерії.

«Нам буде цікаво та корисно співпрацювати з такою компанією. Це сприятиме покращенню якості освіти, підвищенню рівня знань та професійних компетентностей здобувачів освіти», – зазначила Віра БУГІР.

Також Віра Бугір та Петро Чушак представили освітньо-професійну програму Хімічна технологія переробки нафти і газу, ознайомивши Миколу ДРИЧА із метою, особливістю, спеціальними компетентностями, програмними результатами навчання та освітніми компонентами програми.

ТОВ «Науково-виробнича компанія “Галичина”  – провідний лідер з  розробки та виробництва високоякісної сучасної нафтохімічної продукції, що успішно реалізується під торговою маркою “РЕНАтм”.