Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

DROGOBYCH APPLIED COLLEGE OF OIL AND GAS

dkng@ukr.net
Приймальна комісія: +38 0681245325

Педагогічні читання


Цьогоріч педагогічні читання  в закладі  відбулися  11 січня  та були спрямовані на підвищення  професійної компетентності викладачів. Насичена активна робота не залишила  байдужим  жодного учасника, адже  заплановані  та проведені  заходи носили творчий характер.

Відкрила педагогічні читання заступник директора з навчальної роботи  Шимко М.Ю., яка зосередила увагу присутніх  на важливості даної форми роботи, її значенні у підвищенні фахової майстерності та зазначила що педагогічні  читання є ефективною формою обміну власним педагогічним досвідом.

Пізнавальними були виступи викладачів:

  1. Хмарні технології в освіті ( доповідач – викладач-методист Дорожівська Л.С.)
  2. Можливості  смартфона, як освітнього інструменту (доповідач – викладач Баран В.В.)
  3. Новітні освітні  технології при вивченні  біології та екології (доповідач – викладач-методист Ярема Г.І.)
  4. Організація навчального процесу  в умовах змішаного навчання при викладанні  спецдисциплін (доповідач – голова циклової комісії Даниляк Т.В.)

У процесі підготовки педагогічних читань ми прагнули об’єднати індивідуальні  й колективні  дослідження даної проблеми. Це дало можливість кожному  не лише  узагальнити  свій власний  наявний  досвід, але й збагатити цим  досвідом колег, розробити  нові форми його впровадження.

Інформація, яку отримали викладачі коледжу  під час педагогічних читань, сприяє удосконаленню  їх професійної  компетентності,  творчому  та професійному  розвитку, оновленню інформаційно-методичного  забезпечення освітнього процесу, впровадженню технологій навчання.