DROGOBYCH APPLIED COLLEGE OF OIL AND GAS

dkng@ukr.net
Приймальна комісія: +38 0681245325

Вітаємо призерів змагань!

15 грудня у спортивному залі Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу відбулось урочисте вручення нагород студентам І-ІІІ курсів за зайняті призові місця у першості коледжу з волейболу, настільного тенісу та шахів! Привітав переможців та вручив їм нагороди директор коледжу Юрій Хомош.

Нагороди отримали 27 студентів, а саме:

За зайняте ПЕРШЕ місце з настільного тенісу серед дівчат в змаганнях «Першості коледжу нафти і газу» – Іванна КІРДА;

за ДРУГЕ місце – Леся ФЕДЬКІВ;
за ТРЕТЄ місце – Анастасія ЖЕПЕЦЬКА.

За зайняте ПЕРШЕ місце з настільного тенісу серед хлопців в змаганнях «Першості коледжу нафти і газу» – Богдан ХЕРОВИЧ;

за ДРУГЕ місце – Олександр ТИМЦІВ;
за ТРЕТЄ місце – Максим БОЛОННИЙ.

За зайняте ПЕРШЕ місце з шахів в змаганнях «Першості коледжу нафти і газу» – Назарій КУЗЬМАК;

за ДРУГЕ місце – Максим БОЛОННИЙ;
за ТРЕТЄ місце – Микола СЕМКІВ.

За зайняте ПЕРШЕ місце з волейболу в змаганнях «Першості коледжу нафти і газу» – студенти групи 20-М-1: Сергій АМБІЦЬКИЙ, Іван БУХАНИСТИЙ, Андрій ДОМЧАК, Олег ОЛЕШ, Роман ЧЕХ, Олег БОЙЧИН;

за ДРУГЕ місцестуденти групи 22-Б-1: Олег МАКАРОВ, Володимир СЕРЕДЯК, Іван ПІДГОРОДЕЦЬКИЙ, Іван ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ, Ілля СЕНЬКІВ, Михайло БУЧОК;

за ТРЕТЄ місце – студенти групи 21-Е,Р-1: Назар МАТВІЇВ, Володимир БЛАУЦЯК, Віталій СТЕБІВКА, Андрій ЗВІЗЛО, Ростислав КОШІЛЬ, Андрій БАЛИЦЬКИЙ.

Комісія фізичного виховання та захисту Вітчизни вітає призерів змагань та бажає їм не зупинятись на досягнутому і нових прагнути перемог!!!