DROGOBYCH APPLIED COLLEGE OF OIL AND GAS

dkng@ukr.net
Приймальна комісія: +38 0681245325

НАШІ СПОРТСМЕНИ

Вдалою для здобувачів освіти Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу виявилась першість області з бадмінтону серед закладів фахової передвищої освіти в 2023/2024 навчальному році, яка відбулась в м. Дрогобич на базі Дрогобицького музичного фаховий коледжу ім. В.Барвінського. До Дрогобича з’їхались кращі бадмінтоністи міст Львова, Нового Роздолу, Самбора.

У напруженій боротьбі стали чемпіонами області команда юнаків Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу у складі:

• Назарія Юречка (студент групи 20-Е-1)
  • Андрія Малицького (студент групи 23-Ат-1)
  • Посіли третє призове місце команда дівчат коледжу у складі:
  • Уляни Періг (студентка групи 21-Ов-1)
  • Василини Федис (студентка групи 22-Р-1)

Вітаємо чемпіонів і призерів змагань та їх керівника Василя Петренка!

23 квітня 2024 року збірна команда Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу взяла участь у змаганнях першості Львівської області з армспорту серед здобувачів освіти закладів фахової передвищої освіти, які відбулись в м. Львів та посіла загальнокомандне ПЕРШЕ місце!!!

• Бурич Роман (гр. 22-АТ-1)

За результатами в особистих змаганнях Скалич Микола посів І-ше місце у ваговій категорії до 55 кг., Черевичний Руслан посів І – ше місце у ваговій категорії до 65 кг., Кравець Іван посів ІІ-ге місце у ваговій категорії до 75 кг., Бурич Роман посів ІІ-ге місце у ваговій категорії до 95 кг.

Колектив коледжу та викладачі циклової комісії фізичного виховання та захисту України щиро вітають молодих спортсменів із здобутими призовими місцями та пишаються їх досягненнями!