Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

DROGOBYCH APPLIED COLLEGE OF OIL AND GAS

dkng@ukr.net
Приймальна комісія: +38 0681245325

У коледжі встановили верстат-качалку


У межах співпраці навчальних закладів Дрогобиччини із виробничими підприємствами, 22 жовтня у Державному вищому навчальному закладі «Дрогобицький коледж нафти і газу» відбулося урочисте відкриття навчального діючого макету верстата-качалки, який у навчальних цілях був переданий коледжу Нафтогазовидобувним управлінням «Бориславнафтогаз».

80% видобутку світової нафти здійснюється за допомогою, власне, таких верстатів-качалок. Наявність такого обладнання у навчальному закладі дозволить покращити рівень підготовки фахівців для нафтогазовидобувної промисловості України в цілому.

Зі словами вдячності НГВУ «Бориславнафтогаз» звернулися в.о. директора коледжу М. М. Баб’як, голова студентської ради Степан Витрикуш, освятив дійство отець Олег Кекош. З привітаннями виступили кандидат у народні депутати Павло Барнадський та заступник генерального директора ВАТ НПК «Галичина» Олена Жуковська. Студентство коледжу та викладачі щиро подякували начальнику управління НГВУ І.Б. Михайлишину за подарунок до 70-ти річчя навчального закладу.