Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

DROGOBYCH APPLIED COLLEGE OF OIL AND GAS

dkng@ukr.net
Приймальна комісія: +38 0681245325

Макет бурової установки


Тривалий час керівництво Дрогобицького коледжу нафти і газу виношувало ідею встановлення макету бурової установки. Свою допомогу у вирішенні цього питання запропонували начальник Стрийської нафто-гаозрозвідувальної експедиції Іван Ігнатович Петрівський та колишній начальник експедиції та випускник Дрогобицького нафтового технікуму спеціальності «Буріння свердловин» Ігор Володимирович Гук.

До облаштування ділянки та монтажу установки були залучені студенти, які проходили практику в слюсарній майстерні спеціальності «Буріння свердловин» та «Обслуговування та ремонт обладнання нафтових і газових промислів», а також майстри коледжу Шиманський О.Й. та Владика В.М. Керівництво та контроль за монтажем здійснювали досвідчені працівники коледжу Петлевич М.Є., Глубиш І.І. та Цапів О.О.

Макет бурової установки має вагоме прикладне значення. Тепер студенти коледжу матимуть можливість ознайомитись із основними виробничими елементами бурової установки, а викладачі використовувати її для наочності при викладанні спеціалізованих предметів.

 

[smartslider3 slider=”2″]

 

 

Автор: завідувач геолого-бурового відділення Андрій Андибур.