Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

DROGOBYCH APPLIED COLLEGE OF OIL AND GAS

dkng@ukr.net
Приймальна комісія: +38 0681245325

“Молодь на сторожі енергетичної безпеки України”


У коледжі відбулася студентська конференція, під час якої представлено завершений проєкт «Облаштування музейних зон Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу  та створення сучасного освітнього простору» та відкрито «Клуб наукових та виробничих дискусій імені Володимира Калиновича».

15 листопада 2023 року, в межах проведення заходів присвячених Дню студента в Дрогобицькому фаховому коледжі нафти і газу розпочала свою роботу ІІ студентська науково-технічна конференція «МОЛОДЬ НА СТОРОЖІ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ». Цьогоріч в коледжі зібрались студенти з різних навчальних закладів України: Полтавський фаховий коледж нафти і газу Національного університету ”Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка”, ВСП “Фаховий коледж геологорозвідувальних технологій КНУ імені Тараса Шевченка”, Національний технічний університет “Дніпровська політехніка”, Дрогобицький механіко-технологічний фаховий коледж, Бурштинський енергетичний фаховий коледж Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Новороздільський політехнічний  фаховий коледж, Самбірський  фаховий коледж економіки та інформаційних технологій, Вище професійне училище №35 (м. Стрий), Червоноградський гірничо-економічний фаховий коледж.

На пленарному засіданні конференції студенти цих навчальних закладів виступили з  доповідями, які стосувались актуальних проблем: зелена економіка, альтернативні джерела енергії, проблеми поводження з твердими побутовими відходами, дослідження показників біокорозії нафтопродуктів і багато інших.

16 листопада відбулись секційні засідання, на яких всі учасники конференції презентували результати своїх наукових досліджень.

Після секційних засідань колектив Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу разом із головою Наглядової ради коледжу, головою правління ГО «Спілка буровиків України», директором групи компаній «КАРАТ» ТОВ НВП «КАРАТБУРСЕРВІС» Володимиром Калиновичем організували відкриття нових локацій та представили результати реалізації проєкту «Облаштування музейних зон Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу та створення сучасного освітнього простору», відбулось відкриття  «Клубу наукових та виробничих дискусій імені Володимира Калиновича».

У цей день в коледж завітали поважні гості – делегація  АТ «Укргазвидобування» в особі директора з буріння та внутрішньосвердловинних операцій Акшіна Мехдієва, директора філії Бурове управління «Укрбургаз» АТ «Укргазвидобування» Івана Сушинського, директора УГВ-СЕРВІС Ігора Мохнія, начальника управління ГУ «Укргазпромгеофізика» Юрія Кальмука. Коледж також приймав делегацію з Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, яку очолив ректор Ігор Чудик. Гостями заходу були: партнер проведення заходу – представник кондитерської компанії «АВК» у Львівській області Іван Король, директор компанії ТЗОВ «БРІЗ-ОІЛ» Ігор Різничук, технічний директор «Діскавері-бурове обладнання Україна» Тарас Мелько, виконавчий директор бурової компанії  «ТОВ БК Горизонти» Ігор Гук, начальник відділу бурових розчинів бурової компанії «ТОВ БК Горизонти» Володимир Мачишин та директор ТЗОВ «ОРАНТА» ЛТД Роман Грозик.

Директор коледжу Юрій Хомош у своєму виступі та представленні результатів проєкту наголосив, що проєкт є унікальним досвідом для навчального закладу, адже його реалізація дозволила вирішити ряд питань – оновлення музею Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу, створення сучасного освітнього простору навчального закладу та створення “Клубу наукових та виробничих дискусій імені Володимира Калиновича”. Юрій Хомош розповів про історію реалізації проєкту, його результати та висловив особливі слова подяки для партнерів, які долучилися до даного проєкту, серед яких особливий внесок зробив голова правління ГО «Спілка буровиків України» та голова Наглядової ради коледжу Володимир Калинович.

Як доповнив у своїй доповіді помічник директора коледжу з наукової роботи та зовнішніх зв’язків Остап Федик, «Клуб наукових та виробничих дискусій імені Володимира Калиновича» створено з метою об’єднання випускників, науковців, винахідників, аспірантів, видавців, інноваторів, креаторів, керівників і власників виробничих потужностей та студентів, створення сприятливих умов для наукової і виробничої діяльності, захисту  інтересів української науки та українського виробника. Пріоритетними завданнями Клубу наукових та виробничих дискусій імені Володимира Калиновича є:

  • активізація видавничої діяльності – залучення представників виробництва, освіти та науки до підготовки спільних наукових та методичних публікацій;
  • робота з партнерами – розвиток зовнішнього партнерства, укладання нових договорів про співпрацю;
  • наукова робота – популяризація наукової діяльності серед працівників та студентів коледжу;
  • залучення інвестицій – робота з партнерами щодо спільного виконання майбутніх проєктів.

Після ознайомлення з проєктом гості мали нагоду відвідати всі представлені локації та більш детально обговорити подальші кроки співпраці. Зокрема, присутнім запропонували для обговорення наступний спільний проєкт  «Оновлення навчального полігону Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу та його трансформація у навчально-виставковий центр Technopark DFKNG».

Дякуємо нашим партнерам за співпрацю, а нашу молодь вітаємо з Днем студента та бажаємо лише перемог на життєвому шляху!

Більше фото: https://drive.google.com/drive/folders/1_cmAkv4iTgz3ccuv2WwOkpLJnS4yWJHJ?usp=sharing