Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

DROGOBYCH APPLIED COLLEGE OF OIL AND GAS

dkng@ukr.net
Приймальна комісія: +38 0681245325

Підготовка до ЗНО

Послідовність підготовки до ЗНО

Розробіть план підготовки до ЗНО: визначте обсяг роботи на кожний день, тиждень. Заплануйте, коли саме ви вивчатимете той чи інший розділ, ту чи іншу тему. Психологи радять розпочинати з найцікавішої теми – це допоможе швидко звикнути до режиму роботи.

Після кожної години занять обов’язково робіть перерву на 10 хвилин. А після 2-3 години можна перепочити вже півгодини, наприклад, поїсти, вийти на свіже повітря тощо. Через 3-4 години відпочивайте не менше 2 годин. Напередодні складання ЗНО добре виспіться та відпочиньте.

Заздалегідь підготуйте все необхідне в день тестування: одяг, документи (паспорт, свідоцтво про народження), дві чорні гелеві ручки, годинник, негазовану воду в прозорій пляшці.

Засвоєння та систематизація навчального матеріалу

Задля того, щоб швидше та легше засвоїти велику кількість фактологічного матеріалу, складіть план, намалюйте схему або напишіть конспект, доберіть приклади з практики. Якщо є потреба, зверніться за допомогою до батьків, викладачів.

Випишіть основні дати, визначення, формули тощо на окремий аркуш та прикріпіть його туди, куди найчастіше спрямований ваш погляд.

Намагайтеся зрозуміти нову інформацію, а не запам’ятати суто механічно.

Не вивчайте новий матеріал саме перед іспитом, аби не забути раніше засвоєне. За два тижні до тестування займайтеся тільки повторенням та закріпленням вивченого матеріалу.

Попросіть когось із рідних або друзів послухати ваші відповіді на найскладніші питання, аби перевірити рівень засвоєння інформації.

Обов’язково прагніть до найкращого результату. Не налаштовуйтеся на те, що не можете впоратися із якимось завданням. Вірте у власні сили.

 

Автор: Підцерковна Ольга Іванівна, голова циклової комісії суспільно-гуманітарних дисциплін Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу (Державний вищий навчальний заклад “Дрогобицький коледж нафти і газу”)