Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

DROGOBYCH APPLIED COLLEGE OF OIL AND GAS

dkng@ukr.net
Приймальна комісія: +38 0681245325

Белз Василь Васильович


Загальна інформація: 

Посада: викладач.

Категорія: спеціаліст І категорії.

Дисципліна: Електротехніка та електроніка, Теоретичні основи електротехніки, Електричні станції і підстанції, Електричні мережі, Технічне обслуговування та ремонт пристроїв електропостачання, Техніка високих напруг.

Освіта:

У 1997 році закінчив Модрицьку основну  школу.

У 2000 році закінчив професійно-технічне училище №15 м. Дрогобича і здобув кваліфікацію радіомеханіка з ремонту і обслуговування радіоелектронної апаратури.

У 2005 році закінчив Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання (технічна і обслуговуюча праця)» та здобув кваліфікацію вчителя трудового навчання, креслення і безпеки життєдіяльності загальноосвітньої школи другого та третього ступенів.

У 2006 році закінчив Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання» та здобув кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача загальнотехнічних дисциплін.

У 2017 році закінчив Національний університет «Львівська політехніка» здобув кваліфікацію: освітньо-кв

Науково-методична робота:

Автор навчально-методичних комплексів конспектів лекцій, програм навчальних дисциплін та навчальних практик, інструкцій до проведення лабораторних робіт, пакетів комплексних контрольних робіт, методичних рекомендацій самостійної роботи студентів

Додаткова інформація:

E-mail: wasilbelz1982@gmail.com