Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

DROGOBYCH APPLIED COLLEGE OF OIL AND GAS

dkng@ukr.net
Приймальна комісія: +38 0681245325

Болонна Марія Іванівна


Загальна інформація:

Посада: викладач.

Науковий ступінь, вчене звання, категорія: спеціаліст  І категорії.

Навчальні дисципліни: “Економіка та організація виробництва”, “Економіка підприємства”, “Економічна теорія”, “Управління земельними ресурсами”.

Освіта:

У 1990 році закінчила середню школу № 2 м. Дрогобича, Львівської області.

У 1993 році закінчила СПТУ № 30 м. Стебника, Львівської області, отримала кваліфікацію лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу.

У 2005 році закінчила Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Економіка підприємства» та здобула кваліфікацію інженер-економіст.

У 2012 році закінчила Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Економіка підприємства» та здобула кваліфікацію магістра з економіки підприємства.

Науково-методична робота:

Автор навчально-методичних комплексів, конспектів лекцій, програм навчальних дисциплін, методичних рекомендацій для організації самостійної роботи студентів, інструкцій до виконання практичних робіт, тестових завдань для проведення модульних контрольних робіт та завдань для поточного контролю  знань студентів, методичних вказівок для виконання курсової роботи та економічного розділу дипломних проектів з дисциплін “Економіка та організація виробництва”, “Економіка підприємства”, “Економічна теорія”, “Управління земельними ресурсами”.

Додаткова інформація:

E-mail: mbolonna@ukr.net

Профіль у facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100017315224709