Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

DROGOBYCH APPLIED COLLEGE OF OIL AND GAS

dkng@ukr.net
Приймальна комісія: +38 0681245325

Лучечко Марта Василівна


Загальна інформація:

Посада: інженер навчальної лабораторії, викладач.

Науковий ступінь, вчене звання, категорія: викладач без категорії.

Навчальні дисципліни: “Економіка підприємства”, “Економічна теорія”, “Зовнішньоекономічна діяльність підприємства”, “Економічне обґрунтування управлінських рішень”.

Освіта:

У 2011 році закінчила  загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1 імені Івана Франка м. Дрогобича, Львівської області та отримала базову загальну середню освіту.

У 2014 році закінчила Державний вищий навчальний заклад «Дрогобицький коледж нафти і газу» за спеціальністю «Економіка підприємства» та здобула кваліфікацію молодший спеціаліст з економіки підприємства.

У 2016 році закінчила Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, здобула ступінь бакалавра за напрямом підготовки «Економіка підприємства» і здобула кваліфікацію «Бакалавр з економіки підприємства».

У 2017 році закінчила Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу за спеціальністю «Економіка» та спеціалізацією «Економіка», здобула кваліфікацію: ступінь вищої освіти магістр.

Науково-методична робота:

Автор навально-методичних комплексів, конспектів лекцій, програм навчальних дисциплін, інструкцій до виконання практичних робіт, тестових завдань для проведення модульних контрольних робіт з дисциплін Економіка підприємства, Економічна теорія, Зовнішньоекономічна діяльність підприємства, Економічне обґрунтування управлінських рішень.

Додаткова інформація:

E-mail: marta503@ukr.net

Профіль у facebook:  https://www.facebook.com/profile.php?id=100017244150038