Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

DROGOBYCH APPLIED COLLEGE OF OIL AND GAS

dkng@ukr.net
Приймальна комісія: +38 0681245325

Дорожівська Леся Степанівна


Загальна інформація:

Посада: викладач.

Науковий ступінь, вчене звання, категорія: спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.

Навчальні дисципліни: основи програмування та програмне забезпечення; обчислювальна техніка та програмування; інформаційні технології; інформатика і КТ; навчальні практики з вивчення КТ.

Освіта:

У 1983 році закінчила середню школу №16 м. Дрогобича, Львівської області.

У 1988 році закінчила навчання у Львівському політехнічному інституті за спеціальністю «Прикладна математика», присвоєна кваліфікація інженер-математик.

Науково-методична робота:

Автор ряду публікацій, тематика яких: метод проектів у сучасних освітніх  технологіях;методичні рекомендації щодо організації навчального процесу у дистанційній формі; система програм для створення і проведення комп’ютерного  тестування, збору і аналізу  результатів.

Автор програм навчальних дисциплін, навчально-методичних комплексів, конспектів лекцій, інструкцій до виконання практичних робіт, тестових завдань для проведення модульних та тематичних контрольних робіт, методичних рекомендацій для організації індивідуальної та самостійної роботи студентів з дисциплін: «Основи програмування та програмне забезпечення», «Обчислювальна техніка та програмування», « Інформаційні технології», «Інформатика і КТ».

Додаткова інформація:

Е-mail: lesdor@ukr.net