Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

DROGOBYCH APPLIED COLLEGE OF OIL AND GAS

dkng@ukr.net
Приймальна комісія: +38 0681245325

Грабовенська Марія Зіновіївна


Загальна інформація:

Посада: викладач.

Науковий ступінь, вчене звання, категорія: спеціаліст першої категорії.

Навчальні дисципліни: “Гідрогеологія”, “Загальна, нафтова та нафтопромислова геологія”, “Землевпорядне проектування”, “Земельний кадастр”, “Основи меліорації та ландшафтознавства”, “Комп’ютеризація ЗВ”.

Освіта:

У 2009 році закінчила з відзнакою Дрогобицький нафтовий технікум за спеціальністю «Розвідування нафтових і газових родовищ» та здобула кваліфікацію технік-геолог.

У 2013 році закінчила Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу та отримала повну вищу освіту з відзнакою (магістр) за спеціальністю «Геологія нафти і газу» та здобула кваліфікацію геолога.

У 2020році  закінчила з відзнакою Львівський національний аграрний університет та здобула кваліфікацію: ступінь вищої освіти  магістр; спеціальність “Геодезія та землеустрій”.

Науково-методична робота:

Автор декількох публікацій на геологічну тематику в збірниках матеріалів Всеукраїнських науково – технічних конференцій.

Автор навчально-методичних комплексів конспектів лекцій, програм навчальних дисциплін та навчальних практик, інструкцій до проведення лабораторних робіт, пакетів комплексних контрольних робіт, методичних посібників для курсового та дипломного проектування, методичних рекомендацій самостійної роботи студентів з дисципліни  “Гідрогеологія”.

Додаткова інформація:

E-mail: mawynjaaa@ukr.net