Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу

DROGOBYCH APPLIED COLLEGE OF OIL AND GAS

dkng@ukr.net
Приймальна комісія: +38 0681245325

Книжатко Галина Ярославівна


Загальна інформація: 

Посада: викладач

Науковий ступінь, вчене звання, категорія: спеціаліст І категорії.

Навчальні дисципліни: «Основи економічної теорії», «Мікро- та макроекономіка», «Планування та організація діяльності підприємства», «Ціноутворення», «Економіка, організація та планування», «Економіка та організація геологорозвідувальних робіт».

Освіта:

У 1994 році закінчила середню школу №16м.Дрогобич, Львівської області.

У 1998 році закінчила навчання у Дрогобицькому нафтовому технікумі за спеціальністю «Технічне обслуговування і ремонт нафтових і газових промислів» та здобула кваліфікацію техніка-механіка.

З 2001 по 2005 роки, навчання в Бережанськомуагротехнічному інституті Національного аграрного університету , м. Бережани і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Економіка підприємства» та здобула кваліфікацію спеціаліста з економіки підприємства.

З 2011 по 2012 роки, навчалася в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Економіка підприємства» та здобула кваліфікацію магістр з економіки підприємства.

Науково-методична робота:

Автор навчально-методичних комплексів, конспектів лекцій, програм навчальних дисциплін, методичних рекомендацій для організації самостійної та розрахункової роботистудентів з дисципліни: «Економіка, організація та планування », «Основи економічної теорії»,«Мікро- та макроекономіка», «Планування та організація діяльності підприємства».

Додаткова інформація:

Е-mail: knyzh_galina@ukr.net

Профіль у Facebook: https://www.facebook.com/galina.knyzhatko